Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 77


Recommended Posts

OiaoBing, doamne ajuta sa fie cu ochisori! De pata chiar nu stiu ce sa zic, nu mi s-a intamplat, dar daca medicul ti-a dat tratament , ma gandesc ca stie ca nu e nici o problema sa afecteze embrionul. Stai cumintica, nici sa nu stranuti[:D]. Zilele astea sunt grele, incearca sa te iei cu altele, sa nu te gandesti non stop la teste de sarcina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu imi sta gandul la teste inca. neuronul e ocupat cu ranirea de ieri si cu eventualele consecinte ale ei si/sau ale tratamentului. --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6 Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OiaoBing - trebuie sa te linisteti, sa te calmezi. Rana nu are nici o legatura cu o eventuala sarcina sau cu implantarea. Probabil ca nu si-a dat seama cand te-a ranit....nu stiu. Dar daca ti-a dat sa iei acel tratament, sigur stie ce face, nu te ingrijora. Unidox-ul dauneaza sarcinilor avansate. Te doare foarte tare sau cum? Cum e durerea? Mai sangerezi? Pupici si astept vesti. rammy [gravi] 17+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nati - stranutul nu are nici o legatura cu o eventuala implantare. Iti spun din experienta :). Am fost racita in perioada aia si stranutam de numai. Am fost ingrijorata din cauza asta si am intrebat medicul. Mi-a spus clar ca nu are nici o legatura si ca urmare asa a si fost.....In schimb, nu trebuie sa tusiti, asta da...poate dauna. Pupici rammy [gravi] 17+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Qiaobing nu te stresa, ca ii faci rau lui bebe [:D] Desi nu e normal sa sangeram dupa IA, totusi se mai intampla uneori. Este o zona extrem de sensibila. Eu am sangerat la a 7- IA (la vreo 2 zile dupa IA) si a fost reusita, ceea ce iti doresc si tie. Am fost extrem de stresata atunci, asa ca te inteleg. MTHFR A1298C heterozigot, PAI 4G homozigot 7 IA, 2 reusite dar pierdute la 5 si 6 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rammy nu ma mai doare acum, ieri era cam ca la un cm mai dureros, am mai luat dupa ce am ajuns acasa un nospa forte. normal ca si-a dat seama, aproape mi-au dat lacrimile de durere si s-a oprit din manevre pana s-a mai calmat durerea. de asta mi-e ciuda ca nu am avut neuronul cu mine atunci sa il intreb de atunci ce ar trebui sa fac. uite in momente de astea imi aduc aminte ca de fapt ar trebui sa avem mai multe pretentii pe banii si pe sanatatea noastra. nu zic ca de ce s-a intamplat, nu sunt absurda, doar acolo nu e autostrada cu 3 benzi pe sens, dar macar sa isi asume responsabilitatea. dentista mea de cate ori imi scobea ceva mai adanc pe la o masea ma avertiza ca s-ar putea sa ma doara si ce sa fac in cazul ala. si uite asa, o miscare gresita mi-a sifonat bucuria momentului. --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6 Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alexa ufff, macar de ar fi si la mine la fel. tu ai simtit sa te fi ranit sau te-ai trezit doar cu sangerarea ? eu nici dupa papanicolau nu am sangerat niciodata. --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6 Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

devin [nervo] [nebu] nu-i asa ? o sa incerc sa o iau mai usor [:I] [pup] fetele grijulii si rabdatoare cu neuronul meu crizat. --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6 Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elenaraluca iti tin pumnii pt maine !!!! sa ai parte de gigei fortosi si prietenosi cu ovocitele + embrion(i) lipicios(i) [pup] --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6 Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...