Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim azi (82)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Androix
[:D] Eu nici nu m-am intrebat, am zis ca e vreo artisticarie culinara pe care n-o inteleg si am trecut mai departe. De supa de cocos e vorba.Am mai facut si niste dovlecei prajiti cu mujdei.Obiective Realisteid="orange">Androix Bijouxid="red">Niste copii si toti copiii! [;)]
align="right" id="quote2">am crezut ca sunt singura [:D] cu supa de cocos [:D] ma si gandeam ce risipa , in loc sa faca o prajitura gustoasa [:D]aseara am prestat rapid papanasi fierti [pofta]Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">______________________________________________id="red">Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVIDid="blue"> [flo2]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen
Bebe Beca, cum se fac spaghetele din dovlecei ? Chiar suna bine [pofta]Ingrid si Cristi 8 ani
align="right" id="quote2">eu am taiat dovlecelul fasii subtiri (cu o mandolina de curatat legume) pana am ajuns la samburi. Am facut un sos din rosii, usturoi, busuioc, putin ulei, sare, piper si nu mai tin minte ce am bagat acolo, am amestecat sosul du dovleceii, am lasat sa intre bine sosul in dovlecei (care, atfle, nu au un gust puternic) si apoi am mancat.Ioana, [zana]Rebeca (16.05.2004), [copil] Sara (17.04.2009) si [bebic] Tudor Andrei (16.02.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...