Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinita stat sector 5, Sebastian cu 13 septembri


Recommended Posts

Buna, Ce gradinita de stat recomandati in zona Sebastian cu 13 Septembrie? O am pe nepotica mea de 4 ani pentru care cautam o gradinita buna in zona. Contez pe voi sa-mi dati un sfat. Merci frumos si o zi superba tuturor! Monica si Sebastian (04.11.2004) !!!! Sa ajutam pe cei ce au nevoie: nu uitati ca pana la 15 mai 2006 puteti dona asociatiilor non-profit, 2% din impozitul pe salariu 2005 (deci nu va costa nimic de fapt). Daca vreti sa donati acesti 2% la asociatia desemnata de dvs. si nu stiti cum, scrieti-mi email si va trimit detaliile (e f. simplu!!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca mai e valabil un raspuns... Este acolo, pe colt, o gradinita "cu program normal"(scrie pe ea), dar, sincer, nu i-am retinut numarul. Zona Lira, Prosper, Biserica aia mare,Inspectoratul scolar... Mergi pe 13 sept. Biserica, Inspectoratul si apoi gradinita(gard in gard cu Inspectoratul). E una verde. Dar, nu stiu nimic de ea, o curte extrem de mica, sau, cel putin asa pare din strada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...