Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Viata in Germania (58)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui aschiutza
Cioc, cioc, mai trec si eu din cind in cind pe aici [flo]Stiu ca acu ceva ani a fost un link pe aici cu un magazin on-line romanesc de unde se puteau comanda carti romanesti in strainatate. Nu mai dau de el si pace, majoritatea librariilor on-line trimit doar in tara. Eu mai comand CD si DVD la Lautarul, dar carti au putine si nu ce as vrea eu sa cumpar. Cine ma poate ajuta?------------------Still looking for pieces of heaven...
align="right" id="quote2">la polirom comand eu: http://www.polirom.ro/is f multumita.si platesc doar pt transport normal nu recomandat.au ajuns fara probleme.salutari nemtzoaicelor[pup]Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui 2anke
Stiti cate tigari se poate aduce acuma din Romania? poate stie cinevadanke
align="right" id="quote2">1 carton de persoana .daca ai cumva mai multe si nu le declari ,iar la control le gaseste ,platesti pretul tigarilor ce le ai in plus ,intreg ,plus o amenda.sincer nu se merita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare nemtoaicelor! nu am mai intrat de mult pe aici, scuzati-ma daca nu sunt in tema cu noutatile. Parca citisem undeva ca Vikinga a nascut? Vikingo...un pupic vantacios,tot de la o "nordica"!Poate voi ajunge si eu din nou pe Sylt si apuc sa te vad la fata[:)]! am fost de altfel de 2 ori acolo, imi place insula la nebunie....da cui nu i-ar place? Si daca tot sunt aici va dau si eu o veste buna, anume ca voi ingrasa si eu randurile mamicilor de pe forum!Cum zice sotul meu asa de dragut:"Wir sind schwanger!". Pe la mijl lui oct. ar fi "der Abgabetermin"[bibe]. un Wend placut tuturor Panseluta[gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...