Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata in Germania (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui 2anke
Stiti cate tigari se poate aduce acuma din Romania? poate stie cinevadanke
align="right" id="quote2">DIn tari apartinand EU 400 de tigari, dar cu banderola din tara respective, deci nu cumparate la duty-free, din tari non EU 200. Chiar ieri am vazut o emisiune la TV pe tema asta.>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Alina
Panseluta,felicitari,sarcina usoara si la termen!Ce de bebelusi pe la noi,fain![:)]Vikinga,cum e cu 3,cum te descurci?Hai ca tu esti optimista,mai da-mi si mie,bitte![:)]Alina,mami de 2 copii minunati
align="right" id="quote2">Sunt sigura ca si Laurei ii merge ca si mie. La noi e excelent. In afara de faptul ca am nascut extrem de greu de data asta, dar a meritat :). Astia mari sunt inebuniti dupa Mara, ea e o cuminte, maninca si doarme, in rest nu-i auzi gurita. Una peste alta numarul 3 rotunjeste suma.>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui zuzi.simona
[s] corina - yasmin [pup] la toate fetele [URL="http://good-times.webshots.com/photo/2354379010100816331LiDLUL"]poza cu noi[/URL] [URL="http://good-times.webshots.com/album/558226232sJMJER"]poze diverse[/URL] [URL="http://www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935"]aprilie 2009[/URL] [marinar] Simona, mama Antoniei (27.06.1998)
Multumesc din suflet Simona! >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intreba cineva de activitati extrascolare. La noi e asa: Andreas(7 ani): pian - 1/saptamana - 50Eur pe luna gimnastica - 3/saptamana - 150Eur pe an (Turnverein) inot - 1/saptamana - 50Eur pe an (DLRG) Yasmin(5 ani): muzica - 1/saptamana - 20Eur pe luna gimnastica - 2/saptamana - 150Eur pe an balet - 1/saptamana - 30Eur pe luna. >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Panseluta
Si daca tot sunt aici va dau si eu o veste buna, anume ca voi ingrasa si eu randurile mamicilor de pe forum!Cum zice sotul meu asa de dragut:"Wir sind schwanger!". Pe la mijl lui oct. ar fi "der Abgabetermin"[bibe].un Wend placut tuturorPanseluta[gravi]
align="right" id="quote2">Panseluta, sa fie cu noroc! [flo]Si eu cu bebe la orizont (prima bucata [:D]), dar la mine in august cica ...------------------Still looking for pieces of heaven...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aschiutza,sarcina usoara si tie!Cind in august ai termin?Si baietelul meu e nascut in august,acusica face anu' [:)]. Corinna,"La multi ani!",sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi! Deocamdata Mara e mica.Cred ca in primele sapt asa era si la noi doar ca papa f des dar acum,la aproape 7 luni,cere atentie non-stop,nu doarme prea bine ca e in plina eruptie dentara.Si surioara e topita dupa el,chiar si invatatoarea mi-a zis cit de mult vorbeste despre el,mereu [:)]. Duminica faina! Alina,mami de 2 copii minunati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Alina
Aschiutza,sarcina usoara si tie!Cind in august ai termin?Si baietelul meu e nascut in august,acusica face anu' [:)]. Alina,mami de 2 copii minunati
Pe 16 august e terminul [olala]. Vad ca toate "nemtoaicele" au fost harnicutze, ce de-a mai copii! Am la cine sa cer indrumare [:D] ------------------ Still looking for pieces of heaven...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aschiutza
Citat:
citat din mesajul lui Alina
Aschiutza,sarcina usoara si tie!Cind in august ai termin?Si baietelul meu e nascut in august,acusica face anu' [:)]. Alina,mami de 2 copii minunati
Pe 16 august e terminul [olala]. Vad ca toate "nemtoaicele" au fost harnicutze, ce de-a mai copii! Am la cine sa cer indrumare [:D] ------------------ Still looking for pieces of heaven...
aaaa,la mine a fost pe 12 august dar am nascut o sapt mai devreme,cezariana programata.Nu am avut nici un simptom de nastere insa decizia asta a fost printre cele mai bune din viata mea,nu as fi avut cum naste altfel. Stii ce ai?Sarcina usoara in continuare! Alina,mami de 2 copii minunati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...