Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata in Germania (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multzumesc de urari [asia]. Din pacate domnia sa bebe nu a vrut sa stea linistit pt poza, asa ca nu avem idee ce culoare vor avea hainutele (eu banuiesc ca vor fii roz pentru ca "mostenim" hainutze de la nepotica mea [:D]). Eu zic ca va fii baiat, maninc in disperare si mi-e rau mai tot timpul ...

 

------------------

Still looking for pieces of heaven...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aschiutza,eu am 2 copii,fata si baiat.La fata mi-a fost rau si am mincat continuu iar la baiat nu mi-a fost aproape deloc rau(nu am vomitat niciodata)si nici nu m-am omorit cu mincatul decit normal.

 

Si eu am aflat mai tirziu ce e,pe la jumatatea lui martie,doctorita a vazut dar nu a fost sigura asa ca mai tirziu am vazut eu ce e [:D],statea bebe asa cracanat.

Oricum ce e,sanatos sa fie!

 

Alina,mami de 2 copii minunati

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aschiutza si eu zic ca e posibil sa ai fata (deci hainele roz sunt binevenite [flo]---nu ca la mine care am avut baiat si de la nepotica mea am primit hainele roz [:D]). Am doi baieti si la nici unu nu am avut greturi , foame sua din astea, din contra...de aici si parerea ca e posibil sa fie fata la tine.Orice ar fi sanatos sa fie si sa fiti feiciti [pup] roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000) [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O primavara frumoasa, fetelor![flo]

 

Aschiuza si Panseluta sarcini usoare si copilasi sanatosi si la termen!

 

Didi, multumesc pt articol! Stiam eu ca statistic sunt scumpi copiii dar speram ca doar statistic.[:D]

Si as vrea sa-mi spuneti si cum v-ati descurcat cu doi in primul an de ex., ca presupun ca atunci e cel mai greu. Bebele meu are acum 11 luni si l-am crescut singuri, singuri, adica nici macar o saptamana nu ne-a ajutat nimeni. Mi-a fost foarte greu si ma gandesc acum oare cum as face fata cu doi?

 

Yasmine, imi dai voie sa te pup?[pup] Chiar nu aveam idee nici macar asa orientativ cam cat costa activitatile astea.

 

 

Keutu cheliutu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ghioceii tremura, De viata se bucura, De soare si de lumina, Primavara ii invie. Sa ne aduca bucurie, Ei cu gingasia lor, Ne aduc un martisor [s] Sarcina usoara va doresc [url="http://community.webshots.com/album/571197292oLQBPx"]intalnire[/url]
[url="http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU "]angi album[/url]
[url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=28994027d3010e142ed60e&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]angi[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=902af51d5dde832c319fba&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]sensapolis[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O primavara frumoasa,cu mult soare si multe bucurii[flo][flo][flo][flo][flo]!!!felicitari pentru bebe,la fel a facut si al meu nu a vrut sa ne arate ce e,atunci sia gasit el sa stea asa mai ghemuit[bibe],dar poate vedem la urmatorul ecograf daca bineinteles va vrea sa ne arate[:D].nu conteaza ce e numai sanatos sa fie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc la toate pentru raspunsuri ref la tigari [floare3]. Pana la urma am sunat la Zoll si poti aduce 800 buc, adica 4 cartuse intregi, scrie si pe site-ul lor!

 

[flo][flo][flo]Va doresc o primavara frumoasa [flo][flo][flo][flo] si celor cu burtica sarcina cat mai usoara cu bb frumosi si sanatosi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...