Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scandinavii au murit! Traiasca Scandinavia!


Recommended Posts

doruletz,orice pentru copil dar pina la chemat mamele inca o data ! [alcool].glumesc dar intr-adevar i-au prins bine cele 4 saptamini cu bunicile, vad ca initiaza ea conversatiile in romaneste. in alta ordine de idei, am luat azi rochita pentru prima comuniune a micutei (care are loc doar la sfirsitul lui mai!) dar zboara rochitele si accesoriile de pe rafturile magazinelor de zici ca se dau pe gratis [:)].se pare ca la comuniune vom avea vizitatori din Canada -cum am inceput anul asa o sa-l si continuam ,cu musafiri ...avind in vedere ca e recesiune sper sa fie treburile mai domolite ca in ultimii ani au luat-o razna cu totul...rochii de sute de euro (care-s imbracate doar odata), coafor, fake tan!!!, machiaj, limuzine, petreceri groase acasa sau la restaurant.thanks but no thanks.[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Speed, stiu ca se dau rochiile mega rapid, ca eu urmaresc una pt o nunta in mai, tre sa luam sofiei si verisoarei de 2 ani , ca-s flower girls;0)

 

Doruletz, valeu maica, cum adica sunt in urma la 4 ani? astia s-au dilit de tot!

 

Am venit sa va anunt ca sunt mega ofticata, ditai geru si nu pot si eu acolo un vinisor fiert, o tuiculita...:)))

 

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aci nu (mai) e frig da' imi facusi pofta de tuica fiarta... apropos de fierturi alcoolice, ne rezervaram o saptamana la munte in februarie... ideea e sa o trimitem pe aca la scoala de ski si noi sa stam la un vin fiert la vreo terasa si sa ne uitam cum ninge:)) Numai ca acu daca schimbaram locatia si inchiriaram nu mai are cine sa tina companie la pisici. nu e nimeni tentat de o vacanta de februarie p'acia?[:D] Rayu? Sabina? lilutza? alti amatori? mai viu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit, dar tot PA, ca de obicei. Calatorii, concedii... ma bucur sa vad ca poienarii calatoresc. Eu as vizita [url="http://wapedia.mobi/en/Freetown_Christiania"]Christiania[/url] si mi-e ca o sa imi placa atat de mult, ca ma si mut acolo. Cred ca dintr-un loc asa ca ala am venit, dintr-o alta viata. Doruletzu, daca trimiti pisicile aici, ma ofer sa am grija de ele pe termen nelimitat. Nani acum, ca e tarziu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilanda, si mie mi se pare ca fac matematica foarte subtire aici in scoli -cel putin in clasele primare. fetita mea e in clasa a 2-a si inca tot cu adunari si scaderi o tin. mi-a adus mama niste culegeri de matematica din Ro si ii mai dau sa faca exercitii de acolo din cind in cind dar mi-e greu sa traduc,mai ales problemele, fiinca nu am experienta cu termenii de mate.anul asta au o invatatoare careia nu-i prea place matematica din cite bag de seama [:)] si fetita mea a cam sfeclit-o la testul national de evaluare, bine macar ca nu se pun note... am gasit site-ul asta de fotografii "rare", unele sunt fake dar m-am distrat bine, mai ales poza lui clooney m-a lasat masca...(daca nu e fake si aia )...http://visboo.com/posts/Rare-Photos-of-Famous-People.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonsoir, bonsoir.

Ne incalziram si noi oleaca, da' cica-n weekend vine iar gerul. Numa' de n-ar mai ninge!!

 

doru', daca nu ajungem la Praga, viu io sa am grija de pisici. Numa' sa le depurichezi inainte [:D]

 

Cit despre Christiania, miroase bine pe-acolo a marijuana :)

 

Deci cum va zisei, matematica pe-aci e laxa! Mai avu' copilu' niste arii de calculat si se uita pe google la formule [:D] Pe ce pun ei accent sint limbile straine, logica si argumentarea in speech. Auzisem odata la radio ca, in ceea ce priveste matematica, elevii danezi erau pe undeva pe la coada clasamentului european. In schimb erau pe locul doi, trei pe la eseuri. Oricum, cam toti parintii se pling de ce scoala se face pina la gimnaziu (clasa a IX-a inclusiv) si chiar dupa. La Universitate, in schimb, scoala e serioasa si de aia cei mai multi care urmeaza facultati tehnice au un soc. In primii doi ani maninca matematici pe piine (ca sa recupereze, banuiesc) si nu toti rezista!!! Apoi, la medicina sint admisi doar cei care au note foarte mari in gimnaziu....si uite-asa se explica si de ce e lipsa de doctori :))

 

speed, misto siteul ala. Clooney-i bestial [:D]

 

"I am a deeply superficial person" - Andy Warholid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lil', marijeane? [alcool] bine ca nu coke. Dar se pare ca in toata Danemarca este problema cu drogurile, nu numai in Christiania. Io mi-s drug free, nici fumat tutun n-am incercat. Dar nici nu discriminez. Fiecare cu placerile (viciile) lui. Oricum, am luat biletele adineauri, ca nu-mi trebuie mult pana ma hotarasc. Daca aveti drum prin Copenhaga, ne intalnim la un Cico, si imi cantati Happy Birthday. Sa aveti o noapte!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...