Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (72)


Recommended Posts

Ce misto!!!Sanius...[olala]Cine poate[:D]

Noi am stat azi in casa si maine la fel[bang]Cosmin tuseste de rupe[q]

Sper sa nu faca vreo figura si sa inceapa cu febra si altele...Iarasi am inceput cu tot felul de siropele ,ceaiuri [alcool][alcool]

O seara placuta la toata lumea si somnic dulce[nani][nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

O cafea mare si o un covrig cald (nu am , dar asa m-am gandit sa va ofer [:D]). [cafea]

 

Ce faceti? cum a fost wekeend-ul? Noi sambata nu am iesit, ca am avut program administrativ (curatenie, mancare), dar ieri am fost la saniush. Yuhuuu... super a fost! Am o febra musculara ceva de groaza.

 

Crissid="red"> ma bucur ca ii place rochita. Si Rares s-a imbracat cu chiloteii cu Remy si e tare incantat [:D]

 


Bazar pentru Robiid="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aeperju
Neata!Ia bagati voi aici la fata idei stralucite despre cum sa scapam si noi de pampers, ca ne omoara la bani nu e de glumit. Dar domnul meu Andrei nu vrea si pace.Emma si Andreiid="blue"> (21.09.2007)
align="right" id="quote2">Ema, eu as zice sa astepti primavara, s fie mai cald si dupa explicatii calme si frumoase despre unde ce si cum se face, il lasi in chilotei de panza, fara pampers. Cu laudat super-chiloteii cu ceva imprimeuri frumoase. In primele zile intrebat daca vrea sa faca pipi de catre tine, apoi o sa ceara el singurel. Dar o sa se intample usor si fara nervi daca e el pregatit. Ca daca nu e, va chinuiti si voi si el. Cu forta nu poti sa-l pui, ca risti sa prinda oroare de olitza si sa se tina sa nu faca (am auzit de copiii care s-au constipat 'pe fond psihic', nu faceu zile la rand ca sa nu stea pe oala). Eu am reusit cu ai mei aproape de 3 ani, cu 2-3 luni inainte de 3 ani. Si majoritatea celor pe care ii stiu eu, cam dupa 2 ani jumate au reusit. Bafta!
Bazar pentru Robiid="red">
Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Andrada totul s-a intamplat asa intr-o doara. Intr-o zi (avea 2.7 ani) am intrebat-o daca nu vrea sa ii dau chilotei si sa faca la olita. A raspuns 'DA' si gata, nu a mai facut pe ea niciodata. I-am mai lasat noaptea pampersul vreo 2 nopti dar dupa i l-am scos ca nu facea nimic sau se trezea daca ii venea. Asta a fost experienta noastra la primul copil.

 

Acum la Alessia speram sa fie la fel. Ea are 2 ani si isi da pampersul jos, sta pe olita DAR nu face nimic. Se tot plimba cu olita dupa ea si pana la urma face pe ea [:D]. Mai asteptam, tot asa la vara cand e cald.

 

Criss [mamica] de [copil] Alessia si [zana] Andrada

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata la amiaza fetele!!!

friiiiiig afara!!!!bbbrrrrr,asa ca un ceiut la ora asta e bine servita ,va ofer cu mare drag[flo][:D]

lauraid="red"> unde ati fost la sanius???noi am fost cu niste preteni ieri pe la 11 pe cozla si urcat pe jos pana acolo de la gospodine si coborat cu saniuteee,supeeer a fost si am o febraaa de abia astept sa fug azi la salaaaaa[pk][pk],apoi am fost la o masa chinezeasca la niste preteni ,sambata musafiri si uite asa trec zilele cu distractii,in rest suntem ok,sanatosi si frumosi .

sanatate lui cosmin si celor care mai sunt raciti[pup][pup]

crissid="red"> ,ce zici tu acolo???de cine iti este dor???cum ela munci???

o saptamana buna va doresc!!!![flo][flo][flo]

 

carmen si stefii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...