Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (72)


Recommended Posts

Alexa, lasa ca are el timp sa fie impresionat de zapada. [:)]

Adevarul e ca ninge asa frumos afara!

Aurora, asistenta sefa e la etajul 1. Si eu m-am dus acum ceva ani la ea si l-am inscris pe Stefan acolo, la cresa, dar pana la urma nu l-am mai dat. M-am dus in februarie, martie si deja era lista luuuuuunga, dar am insistat sa-l inscrie si pe el. Oricum multi renunta pana in septembrie, ca mine de altfel, asa ca sa nu te descurajeze.

Laura, transmite-i Lorei si din partea mea sanatate. Nu avea net de la Romtelecom? Stiu ca astia de la RDS te tin si cate o luna, am patit-o si eu cu ei.

Criss, si eu vreau Oraselul Lenes. Sper sa-l mai gasesc, vorbisem saptamana trecuta cu o vanzatoare sa mi-l tina, sa vad daca se tine de cuvant.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt asa de nervoasa ... n-am avut ce face si am rugat-o pe bona lui Stefan sa ia revista cu dvd-ul de la chiosc cand iese de la gradinita si nu a vrut sa-i dea vanzatoarea, numai mie vrea cica sa mi-o dea... [bang] si Stefan tipa ca din gura de sarpe prin fata chiscului ca de ce nu vrea sa-i dea desenele ... Imi inchipui ce spectacol a fost acolo ... Poate imi face vreo surpriza si-mi zice ca nu ma mai recunoaste nici pe mine ca atunci chiar ca am pus-o cu Stefan.

Of, nu stiu ce-i nebunia asta cu desenele astea, of, of!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...