Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (72)


Recommended Posts

Allexa multa sanatate! Laura,prin fini respectuosi am vrut sa spun ca ei sa tina legatura cu nasii nu ca altii care ii cununi si apoi nici nu mai stiu ca au totusi niste" parinti spirituali".Se zice ca nasii iau asupra lor toate pacatele finilor (daca au[:D]normal)Macar sa sune sa te intrebe de sanatate.Normal ca aici si nasii au o parte de responsabilitate in a mentine legatura.Conteaza sa fie tineri cu care sa te intelegi.E bine ca la voi e asa[pk][alcool]Iar voi ca nasi nici nu ma gandesc ca nu sunteti super[pup]As fi vrut sa am si eu nasi tineri dar cand am facut noi nunta soacramea a gasit nasii.Eu nu am zis nici pas[bang]si acum imi pare rau[q]Aveam prieteni care au vrut sa ne cunune dar nu dadeau pe masa cati bani voia "cineva"...parca asta conteaza !!!....si asa ca avem nasi cum nu ne dorim. Asa eram eu pe vremuri...faceam ce ziceau altii[:D][alcool] Acum fac altii ce zic eu[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am sa vb si cu Bogdan Mahu sa vad ce zice ...daca e bine de facut la astia mici[:-@][pup] Miercuri am uitat sacosa cu schimburile lui Cosmin la Cip-Savin.Azi am fost si am gasit toate hainutele .Am ramas masca!!!! La Galleria e o "mare" plina de borfasi...Stii ca nu am gasit camasuta lui Cosmin a doua zi dimineata daramite sa fi trecut 2 zile... Asta e!Asa se respecta clientul[bang]acolo. Va doresc o seara super si somn dulce![nani][nani][nani][nani]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana [iartama][iartama][iartama].Nu am mai reusit sa vb.Miercuri seara am facut iar o criza de fiere (o spurcata de bere[berica][berica] a fost cauza sigur)Nici acum nu ma simt chiar foarte bine[q] Trebuie sa fac iar analize sa vad bilirubina si un ecograf la fiere si ficat. Ana si Paul ce fac?Sunt bine acum nu? [pup][pup][pup][pup][pup] http://community.webshots.com/user/cosminiq Mihaela,mami de ingeras Cosminiq[bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! dau eu o [cafea] azi,ca de luni nu mai am cum ,de fapt am cum dar sigur se raceste pana va treziti voi [:D] Alexa chiar e complicata treaba la tine,sper sa luati decizia cea mai buna iar in ceea ce priveste sanatatea,zic si eu ca Laura,ai grija mare sa nu faci alte complicatii,mergi eventual la alt dr Cred ca astia din spital nu ti-au dat tratament pt ca n-au vrut sa-si asume responsabilitatea pt ca tu ai refuzat internarea,nu?cel putin eu asta deduc din ce ne pove tu [:(] Miha ai mei cei mici sunt ok,chiar imi pare rau ca nu ne-am auzit,o lasam pe alta data atunci [:)] important e sa-ti fie bine,sanatate multa! Eu azi treb sa ajung pe la serv,ca am cativa oameni chemati(dealtfel am fost si ieri vreo 2h) [bang] iar de luni incep si eu muncile,in adevaratul sens [:D] un WE minunat va doresc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ellinia
Buna! Ema, v-am vazut si eu pozele, foarte frumoase, iti sta bine cu noul look [:)]. Am remarcat literele si cifrele de pe frigider [:D] si noi le avem insirate in toate felurile posibile! Ar trebui sa-l primeasca pe Andrei la gradinita, chiar daca implineste 3 ani in cursul anului, mai ales ca ii implineste in septembrie. Cred ca mai degraba asteapta sa "le atragi atentia" cu ceva. In ce zona stai? Ziceai ceva de gradinita din spatele blocului...
pe petru rares, langa aurora. Asa ma gandeam si eu ca o sa "contribuim " cu ceva sa dam la o partea nemultumirile doamnelor "binevoitoare". Emma si Andrei (21.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ellinia
Tot stau si ma framant de cateva zile... voi ati luat vreo hotarare in privinta vaccinarii? V-au influentat in vreun fel ultimele evenimente si ultimul val de imbolnaviri? Nici eu nu stiu cum e mai bine... Inclin totusi sa ne vaccinam. Ma gandesc ca reactii adeverse putem avea peste vreo 10 ani si de la E-urile din mancare sau din aerul asta poluat pe care-l respiram. Pana acum nu mi-am pus problema asta, ma gandeam ca daca ma imbolnavesc trece si gata dar uite ca nu mai e asa, nu poti sti cum va evolua, nu poti sti daca n-ai vreo infectie in organism. Nu mai stiu cu cine sa ma sfatuiesc , toti doctorii cu care am vorbit mi-au zis clar sa ne vaccinam. Voi ce parere aveti despre vaccinare?
si eu m-am gandit mult si sunt pro vaccinare. Emma si Andrei (21.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cosminiq
Cristina hai sa ne interesam de unde putem cumpara vaccinul[pk] Eu vreau sa iau deocamdata pt noi si apoi ma mai interesez sa vad daca ii fac si lui Cosmin.Vad ca sunt cazuri mortale numai la adulti.Cam multe ...Azi vb cu Liviu despre asta[q][pk][:-@] Ce parere ai ?
Nu se cumpara. Cred ca se face gratuit la medicul de familie. Emma si Andrei (21.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! O cafea de wk cine doreste? [:)] Vaccinul se face gratuit la medicul de familie si doar adulti si adolescenti peste 16 ani, pentru alte categorii de varsta (sub 16 ani) nu e testat, deci pentru copilasii nostri e exclus. Noi ne vaccinam luni, sper sa aiba medicul de familie doze, daca nu, pe la Sanipid (sau cum s-o chema acum).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Noi nu ne vaccinm. Din cate am vazut vaccinul nu e sficent de testat si nu se prea stie nimic de el. Toti cei care au decedat in cauza bolii aveau si alte boli pe langa. Pe mine inca nu au reusit sa ma sperie [:D]. Alexa eu zic sa te duci din nou la dr, eventual poti sta internata -2-3 zile timp in care bb poate manca lapte praf cu tetina fiziologica. E mult prea mic ca sa se obisnuiasca cu biberonul, revenirea la san e usoara la 2-3 saptamani. Sanatate multa. Azi am avut program administrativ de curatenie , scos bradul, mancare si cateva masini de rufe. Fetele sunt la mama asa c am reusit sa fac si o baie relaxanta [pk] . Criss [mamica] de [copil] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...