Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

North America: Moarte Kilogramelor (2)


Recommended Posts

Fetelor, scoteti-ma in strada si aruncati cu pietre, ardeti-ma pe rug ca sunt pacatoasa. E criminal weekendul pentru mine, cum Doamne iarta-ma sa gatesti acasa diverse si sa pasti salata ... De fapt nici macar nu am gatit. Am fost la patinoar cu copiii si dupa aia ei si piaza rea au hotarat si insistat sa mancam "out" si ne-am impiedicat de un IHop si acolo eu m-am intzepenit in clatite cu ciuperci, pui si spanac. Doamne ce bunatate ! ! !
Citat:
citat din mesajul lui codritu Am facut un fel de chec din piept de pui cu oua, dovlecel, spanac si patrunjel. Pe asta as putea sa-l manac gol, eventual cu salata.
Vreau si eu reteta asta ...ca pare buna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Maru, felicitari pt kilogramul pierdut! Buflea, I feel for you. Asa e, weekendurile is criminale. Eu dadui doar un pound jos pana ieri. Iar azi am ajuns pana la urma la botezul acela din Chicago. Cica am avut o singura masa pe ziua de azi, dar nu vreti sa stiti ce a continut. [:D] Va spun doar ca petrecerea a fost organizata la un restaurant grecesc, restul meniului puteti sa vi-l imainati:) Mi-a placut sushi ala aseara, f. light. Pacat ca nu prea am cu cine merge la sushi, am putine cunostinte carora le place.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ruxij, eu vin cu tine la sushi dar sint cam departe[:D]. buflea, te punem la perete si dam cu pietre[:D] sau te gidilam pina nu mai poti. Dar numa' cine n-a pacatuit sa ridice piatra[q]. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...