Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

North America: Moarte Kilogramelor (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Raportez si eu: -1,4kg E un inceput bun zic eu, mai ales ca nici cu pietre nu pot sa arunc: am pacatuit cu o felie de tort ieri si o felie de briosa cu mere facuta de Victor. In rest, rezistat eroic fara Cola, cu uitat la film fara popocorn.[:D] O sapt. buna, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, deci pacatul meu fu cu 2 clatite cu marmelada de portocale, asa, numai cat sanu fie goale... Saptamana asta is decisa sa ma sacrific: azi merg la Zumba, si aduceti-mi aminte, nu beau apa in timpul si nici 2 ore dupa, nu? de maine 15 mine cu Dancing with the star, de fapt, Dancing pounds off, in fiecare seara, ca e fun total si pot face pe bucati. Acu ma rup iin figuri cu swing parca... am mai ochit un dvd pe cativa bucsi, e last chance workout with Gillian... Da mai am de invatat pasi de dans! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maru, de ce sa nu bei apa daca mergi la zumba? da' ce vrei tu, sa te deshidratezi? eu nu va spun ce am mancat ieri.... ca nu intra la socoteala [bang] iar cat am dat jos (daca.....) va spun miercuri cand ma duc la WW. dati-mi un sut sa ma duc la gym .... peste o juma de ora. Mi-am pus si reminder in calendar. Azi am mancat doar niste oatmeal si o cafea ventil de la starbucks. Indulcita cu stevia....ca aspartamul nu e sanatos si zaharul si miere se pun pe dorsal. Va mai zic diseara ce si cum.... Mama mandra de Dan Andrei (24/03/1996) si Thomas Adrian (18/01/2004) http://community.webshots.com/user/lidia67
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput si eu sa scad, raportez 93.2 kg = 205.04 lb Nu am pacatuit cu nimic de la ce mi-am propus, fara dulciuri si nu mancat dupa sapte seara. Inca mai astept cu introducerea unui regim mai sever, sa vad cat mai scad asa. Azi am inceput si gym-ul intensiv, programul nu este greu (pana acum) dat fiind ca media de varsta e undeva pe la 50 de ani. Oricum "tinerele" sunt in forma. Sa va fie de bine kg pierdute si va doresc sa nu se mai intoarca. Maru, dupa doua ore poti sa seci fantana [:D]. Cred ca depinde de corpul fiecaruia, dar daca nu rezisti, nu e mare problema, ia-o incet. Corpul meu e deja obisnuit asa fara apa, si desi am vrut sa beau azi in timpul aerobicului, ca sa mentin productia de lapte, nu am putut. Ma duc sa-mi fac un ceai din ala de anason, oricum ea a supt cum am terminat ora, n-a avut probleme (am citit ca s-ar putea ca laptele, dupa efort sa aiba un gust schimbat), poate a fost un pic mai concentrat [:D] Bafta in continuare ! Diana mama lui Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Life's a journey, not a destination"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caro, sper ca esti la gym, ca nu se stie ce trainer dragut ai acuma... cat despre apa, spuneau fetele ca dai jos apa din organism daca faci efort si nu bei apa cam 2 ore dupa ( nici in timpul). Eu asa stiam din copilarie, plus ca mie mi-ar da bine la tensiune, dar aici astia au bidonul de apa legat de gat, bibe nu altceva... Deci ceai verde, banana, potocala si grefa. La pranz, leftover de la chinez, pui in bean sos cu orez. Diseara zumba si cred ca neste cereale cu lapte, ca mama ce pofta mi-e. Sper sa termine Andrei clatitele pana ajung eu acasa! Zum-ba! Zum-ba! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...