Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

North America: Moarte Kilogramelor (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui delphin
Maru, in tarile musulmane, vinerea e considerata duminica, zi non muncitoare, saptamana incepe maine, copii merg la scoala sambata si duminica, joi si vineri au liber[alcool][bang] [pup]
iar in alte tari musulmane e liber vineri si samabata. eu nu vreau sa ma laud inca cu cantarul, sa treaca w/e ca ala mi se pare cel mai greu... [bang] Moarte kilogramelor [pk]
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ana Stroe
Vreau sa va intreb daca folositi (cu efect) ceva creme anticelulitice sau centuri de slabire (nu de castitate :((.
io, io! centura cand fac sport si cremele doar pentru autosugestie. am si budigai din aia de-abia ii trag pe mine care te fac sa transpiri. si mai am si body de plasa, dar despre ala nu creca intrebai, merge doar la sparksu' gasit de Buflea. :-)) eu nu ma cantaresc, ma iau dupa nadragi. care si-astia sunt confuzanti, ca atunci cand ii scoti fresh din uscator is mai stramti. [alcool] [url="http://madeinromanika.wordpress.com/"]made in romanika[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va dau un pont, eu daca maninc castraveti murati (dar din aia adevarati, nu dulci) mie imi taie pofta de mincare si beau la apa dupa ei...daca sint kosher imi da sparks ceva puncte, calorii negative pt ei [:D]? Diana, tu zii unde e magazinul ala la Paris ca am un prieten care pleaca saptamina asta taman acolo, saracu' cind o sa vada ce ii cer sa-mi aduca[bang], acum o luna i-am cerut toate figurinele din familia Asterix si Obelix ca asa ordonase copchilu' lui Mosu'. In rest tot inainte cu peste, salate, salada de boabe de fasole si castraveti a la Nelia, iar legume saltate si f. putin orez basmati. Eu ma cintaresc numa' luni, sa mai dau o sansa pacii. Weekend placut, calorii reduse si multa miscare. Noi cica mergem la ski, adica eu, caci odraslele se apuca de snowboard. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dar centura (de slabit, ce credeati ?) de unde ati luat-o? Conchita, tu tot la Paris ai fost dupa budigai ?[:D][:D] Nu, de alta, dar imi caut cadou de ziua mea[:D] Merci, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce e aia centura de slabit? Mai , o fii din aia de castitate[:D]? Pe bune acum, cum adica slabesti de la o centura? Conchita, de unde ai luat budigaii, vorba lui cge, si tu ma trimiti la Paris ca acum m-am prins de ce sint frantuzoaicele slabe. cge, tu zici ca merita impachetatul ala ca o mumie si masajul celulitic ca tocmai imi facusem planuri si mi-a dat Olga cu tifla ca nu merita. Cum te simti cind te fac aia sarmaluta? Si cit stai asa? Ce faci in timpul ala? Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, eu iti povestesc cum era in Ro: combinam impachetarile de 30 min cu 30 min masaj anticelulitic; Eu ma uitam la televizor in timpul ala.[:D] Si cred ca mai si adormeam, ca te incalzesti de la impachetarea aia. Si dupa ce faci dus dupa namolul ala, ramane pielea fina-fina. Si mie imi disparea si burta, si coapsele se subtiau. Dar kg ca nr. tot asa ramneau. Daca te duci aici, sa ne povestesti cum e: ca sa comparam. Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si eu o multime de proceduri din asa numite-anticelulita: masaj, impachetari cu nu mai stiu ce, apoi mai au o masinarie cu un fel de electrozi. In fine, astea nu te ajuta la slabit. Imbunatatesc aspectul general, asa cam cit sa dai o raita pe plaja. Apoi trebuie sa mergi repede inapoi la salon, altfel patesti ca si Cenusareasa. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...