Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (167) Bun venit Yann Edward!!


Recommended Posts

uitasem, Ione, bineinteles ca cea mai simpla si rapida metoda este prin casatorie [:D], dar daca nu e pe bune, e riscant banuiesc... Magda, cu Razvan [bonjovi] (6 ani) si Olivia [copil] (1 an) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nelia merci dar am rezolvat cu cartile pentru ambele cursuri (aproape). Plus ca am aflat ca au reeditat anul trecut in toamna (au mai scos) si e mai bine sa am ultima versiune. [flo] Eu am azi curs pana seara la 9, dar ma incearca o raceala, ma doare tot corpul [q] sper sa rezist...
[url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"] Emma, vei ramane in sufletele noastre vesnic [/url]
Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati "Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari ralu! unde e country Hill? ca si eu tot in K pun capu pe perna
Citat:
citat din mesajul lui ralu_precup
Fetelor sunt fericita mi-am luat azi permisul de conducere G2. Laura Jr eu stau in Country Hill -Kitchener , am doi baieti unul de 7 ani(grade 2) si unul de 3 ani jumate care este cu mine la gradinita.spun cu mine pentru ca eu merg la LINC la engleza iar el la gradi.
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna regasire tuturor[:I] La multi ani pe Noul An,sanatate si tot ce va doriti sa vi se implineasca! Noi am fost in vacanta 3 saptamani(loco) dar tot vacanta se numeste.Ieri a plecat si soacra,copii au inceput scoala iar eu incerc sa revin la normalitate...[:D] Puku,felicitari!sa va traiasca bebeul si sa fie sanatos![flo] dana,bun venit acasa!asa ca-i faina Ro cu banii din Ca dar parca tot ma bine este aici? ce ti-ai luat? cu ce tzoale ma dai gata?[:D] magdone,laura,ma bucur sa te revad pe aici[pup] bebitzu,merci ca te-ai gandit la mine.Suntem bine,chiar foarte bine.Am avut-o pe soacra gardiana la copii o luna de zile si-ti dai seama ca nu mi-au stat piciorusele pe acasa[pk] data viitoare cand ajugi in Rosemere sa ma suni ca vin si eu la o cafea.Imi place de mor mall-ul ala.Il gasesc mult mai "aerisit" decat Careffour-ul.Transmitei salutari Simonei.A uitat de DC,de ce nu trece pe aici? A plecat tatal tau? miki,felicitari pt permis.Sa-l stapanesti sanatoasa,fara evenimente rutiere!(asta-i citat din colegul[:D] asa le spunea el noilor posesori de permise). si eu am scaunel la Robert.oare sa ma bucur ca inca am copil mic si-s mama tanara?[alcool] miki,oana,ana,ce curajoase sunteti de faceti activitati afara la -20 gr!!! eu nu scot nici nasul.Cand este sa ies din casa si masina o incalzesc cel putin 15 min.sunt o baba friguroasa[bang] khristin,a nins,ai asteptat mult sa ninga?[:D] hai la Mtl. daca vrei zapada.dau si la pachet numai sa scap de ea din curte.[pup] monica,cum te simti?esti acasa sau la munca?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ange monica,cum te simti?esti acasa sau la munca?
Bine ai revenit Cami [pup] de mine intrebi? [:D] pai unde sa fiu, la munci, pe baricade... iuhuuu [bang] Tocmai bagai o cafea maaare, sa ma tina pana diseara la 9 cu ochii deschisi (ca de 2 nopti nu mai dorm, ca matzuca mea mica si dulce este bolnavioara, racita si ea, cu febra si cu o usoara conjunctivita). Si de la servici plec la curs la mcGill (de la 6 la 9 seara). Daca nu de mine intrebai, nu conteaza [:D] Cum e fara soacra? [barfa] Fetele cand ne vedem si noi? Ca imi e dor de DanaPodeanu (si de restul, dar pe voi v-am mai vazut)
[url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"] Emma, vei ramane in sufletele noastre vesnic [/url]
Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati "Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele unde mergeti voi la zumba? Si cat va costa sesiunea/sedinta/cursul? Am gasit si eu un centru il Laval, la 5 minute de mine pe Blv. de l'Avenir si parca ma tenteaza si pe mine. Bine, nu chiar acum ca nu as avea timp, dar din aprilie in colo as putea (hai ca atunci se mai incalzeste, te bagi si tu Cami o data pe saptamana?). Sau chiar si pentru Montreal aveti o lista cu centrele unde se face zumba?
[url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"] Emma, vei ramane in sufletele noastre vesnic [/url]
Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati "Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa cati ani are? Eu am intrat sa va spun Magda si Ionela, exista o posibilitate sa aplice din Ro pt bursa un semestru sau un an in Ca am gasit ceva cand frunzaream situl minist invatamantului din RO daca vreti ma uit ca acum nu am linkup. Probabil ca e Mai ieftin Decat sa faca toata aplicatia si in plus are raspunsul Mai repede. Despre trimis copiii singuri nu sunt la curent Alex a fost cu grup dar in2006. Poate obtineti Mai multe info la Teo la agentie. Carmencita bebe Cristian 2ani si 8 luni si Alex 13 ani PS scuzati greselile nici nu stiu cum sa corectez,sciu la gadget Ipod Tuchman
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphin, incintata de cunostiinta- ti-am vizionat pozele. Ce ciudat era sa vad copii tai cu cadouri in brate, imbracati f sumar linga pomul de Craciun[alcool] Am trimis si eu poze la contul comun, deocamdata din Londra. Am realizat ca am facut asa putine in Ro si majoritate cu familia..dar o sa puns i ceva de acolo. Monica, pai zicea Roxana de o intilnire in martie. ce e dom'le aia zumba ca m-ati facut curioasa? Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...