Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (167) Bun venit Yann Edward!!


Recommended Posts

Dana, mai important decit ce- la zumba e cine:)), spun fetele ca-s niste traineri ciocolatii pe acolo, de toata lumea vrea zumba [:D]:)) Cami [pup], ma bucur ca ai aparut, eu nu-s cu activitati pe afara, ptiu-ptiu, sunt coach potatoe de felul meu si cu Rosemere:)) http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[quote]citat din mesajul lui Ana Stroe
Dana, mai important decit ce- la zumba e cine:)), spun fetele ca-s niste traineri ciocolatii pe acolo, de toata lumea vrea zumba [:D]:)) /quote]corect! eu ma duc la zumba joi la 1PM. va tin la curent. dana, welcome back. ma uit si eu la poze in weekend. ange, ma bucur ca te vad pe aici. stai prin zona ca am nevoie de ajutor cu torturile. se apropie ziua fetelor si isi schimba dorintele de la o zi la alta. fug sa spal maimutele, revin tomorrow, o seara buna tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui casandra
Andre are 2 ani. In seara asta i-am pus tricou strans pe corp peste salopeta :)
Casandra sa stii ca asa doarme si fii-miu. Gol pusca si un sort/chilot pe el, si arde sub plapuma. Cind era mic il cam obligam sa se imbrace dar il gaseam mereu ud fleasca. M-am informat de zumba, arata tare bine dar nu cred ca e de mine. Iti trebuie conditie fizica nu gluma la asa dansuri[:D] In seara asta a inceput American Idol. Asa ma binedispune... Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Carmencita, merci mult ma intereseaza, daca ai timp sa cauti link-ul respectiv [flo] Casandra, sa stii ca si baiatul meu are calduri, tot asa doarme dezvelit si cateodata se mai dezbraca de bluza peste noapte. Mereu zice ca ii e cald si intr-adevar daca pun mana pe el, arde. M-ati binedispus cu zumba, asa da, asteptam detalii [:D] O zi buna tuturor! Magda, cu Razvan [bonjovi] (6 ani) si Olivia [copil] (1 an) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monicutza,da,de tine vorbeam.de cine altcineva?[:D] ma "bag" dar la ce? sa inteleg ca zumba aia e un dans? Sanatate! ana,ziceam de colegul tau si de copil.dar chiar asa,tie nu-ti place zapada asta pufoasa si gerul asta dragut de pocnesc pietrele?[alcool] Te bagi si tu la o zumba[:D] Ti-ai facut abonament la Carrefour? lorelai,sunt prin zona.am inceput treaba,am scapat de neamuri iar acum fac ce vreau,cand vreau si cu cine vreau[8D] Cand e ziua fetelor.Am o prajitura de mori! o poti face si tort.[pofta] casandra,nu ai motiv de ingrijorare.nu departe de dimineata l-am gasit pe fimiu cu un picior scos din pijama.Nu e seara sa nu arunce ori bluza dupa el,ori pantalonul,ori amandoua.Pe bune.cred ca asa sunt toti copii nascuti pe aici[alcool] dana,yuhuuuu!welcome!ti-am spus bun revenit acasa dar nu ma bagi in seama[q]eram curioasa sa vad ce cadouri ti-ai luat din Ro. Roxana,pana in martie e cale lungaaaa.eu una probabil nu am sa pot in weekendul ala...Este ziua mea si cu siguranta voi avea musafiri.dar stai sa vedem ca poate castig la loto si-mi fac ziua cu voi,prietenele mele dragi[pup] stiati ca anul asta Pastele nostru pica cu cel al catolicilor? super nu?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rugaminte mare fetelor, am mare nevoie de ajutorul vostru! Ma iertati de off-topic[flo]. Am de centralizat niste chestionare in engleza, unele dintre ele sunt scrise de mana si mi-s total indescifrabile(sunt in pdf si le pot trimite pe mail). Va rog mult de tot, cine ma poate ajuta sa ma contacteze pe PM. Raman profund datoare! uneori gandesc prea mult....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...