Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (2)


Recommended Posts

Da, Kid si noi asteptam poze cu printesele tale. Dupa cum le spuneam la fete cand o descriai pe Alex parca citeam despre Sara mea. Si vad ca inca mai au similitudini.

Sara merge la scoala cum ii zic ei aici, de la 8.30 la 15.00 fara sa doarma acolo. Insa adoarme pe drum spre casa in carutul de la bicicleta. Parca s-a mai schimbat de cand cu scoala, e mai sensibiloasa si mai rusinoasa ea care era f. sociabila si indrazneata.Poate din cauza ca sunt impreuna copii de 4 ani cu cei de 5 si 6 ani. invata litere si cifre, picteaza f. frumos si in general are multa fantazie. merge la balet si inot in continuare. in iunie va avea spectacol cu baletul. In rest ne cam chinuie bronsiolitele, are asa niste pusee de tuse...

In vacanta vrem sa campam in drum spre Romania, prin Germania si Austria in zonele de munte. Sper sa avem vreme mai frumoasa decat acum 4 ani cand avea numai 9 luni si mai peste tot am avut ploaie.

 

Felicitari Irina pt. sarcina. Cine se gandea?

Numai bine.

 

MMI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc de felicitari [pup] [flo]!

Da, asa e, la un moment dat parca nici eu nu mai credeam ca o sa-mi fac curaj. Adevarul e ca si acum ma gandesc cu groaza la primele luni de nesomn [:D].

Cristina ai dreptate [:)], de cate ori amanam momentul ma gandeam la Anca si la Victor.

Anto, da, Vlad merge la gradi. De cand s-a facut cald sta o saptamana pana la 12, una pana la 16 (ca sa se joace mai mult afara cu copii).

 

Pup,

 

Irinaid="red">, mami de [aerob] Vladutid="blue"> (26.08.2005)id="Comic Sans MS">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna zanelor!

Si eu repede, trebuie s-o felicit pe Irina!!![flo][flo][flo]

Sarcina usoara, sa fie sanatoasa si cuminte si desteapta![pup]

Kid,[pup], pe fi-mea o fac fotomodel![:)]

Revin cat de curand![:D]

Vedeti ca noi participam la concursul cu Tide de pe forum, sa faceti bine sa ne votati![:)] Daca va e greu sa gasiti pozele cu noi va trimit link cumva. Mai vorbim, m-am apucat de concursuri, hahaha![:D]

[pup]

 

Mihaela si [zana] Ana Maria

Poze AICI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Remember us?..Eu am revenit la servici ca urmare a celor 2 ani ai Biencutei, si deci am timp de stat pe net:D.

Alex e ditamai baietoiul, 116 cm si 22 kg, tanc nu altceva, merge la gradi pana la 12.30 momentan, din toamna va merge la program prelungit, iar Bia acasa cu bunicile. Asteptam si noi luna august sa mergem la bulgari(noi mergem la Obzor, o statiune mica dar super pt familiile cu copii).Cam atat momentan. Mai citesc si promit ca de acum intru mai des, ca deh., sunt bugetar:D.

P.S. FELICITARI IRINA!!!

 

 

 

Deea,mami de Alex si Bia

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...