Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (2)


Recommended Posts

Ne-a topit pe toti caldura dupa cum vad...slaba rau activitatea!

Noi am fost la tara sambata si duminica, Alex a ramas acolo pana joi, cand vine pt cateva zile, iar de luni pleaca amandoi la tara cu catel cu purcel si cu cele 2 bunici din dotare, la piscina si soare.

Atat pot sa scriu, fiindca AC-ul din birou nu baga deloc aer rece si eu ma topesc. Bye

 

Deea,mami de Alex si Bia

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]

 

Multumesc inca o data pentru felicitari [flo]!

 

Mary Vlad e f incantat de viitoarea surioara. El de la inceput a declarat ca el vrea ca bb sa fie fata ca se intelege mai bine cu fetele [:)]. Isi face mereu planuri cum o sa o invete cutare si cutare lucru.

 

Noi am venit din concediu de cateva zile si vrem inapoi [:D]. A fost foarte frumos si Vlad s-a simtit foarte bine. De cand am venit ma intreaba cand o sa mergem data viitoare.

Si daca toti vreti ... poze ... !

 

Irinaid="red">, mami de [aerob] Vladutid="blue"> (26.08.2005)id="Comic Sans MS">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit nu mai sunt si eu singura pe aici! Bine ai revenit Irina! Am vazut pozici artistice de la mare si ai asa o stralucire de graviduta!!!! Ca sa nu mai vb de mandrul tatic :)) [url="http://picasaweb.google.com/deea.no1mum"]Deea[/url],mami de Alex si Bia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Irina te-ai si intors din concediu? Eu mai am pana in august [V]

Noi ne pregatim de serbare, astazi avem.Am alergat de am indebunit dupa o rochita rosie.Alexia e scufita rosie si in tot orasul nu gasesti decat rochite roz sau mov, ca asa poarta fetitele.Abia am gasit o fustita si o bluzita.

Si Alexia e pasionata de roz.ea viseaza la o casa roz, masina roz.Mi-a zis ca abia asteapta sa zugravesc casa in roz.

Revin cu poze de la serbare!

Va pup!

 

Casiana si Alexia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna zanelor!!! Ce mai faceti? Noutati, ceva? Irina, bine-ati revenit, pe unde-ati fost? Frumoase pozeeeeee, Vladut e asa de mare!!![olala] Si burtica e frumoasa![flo][flo][flo] Te simti bine?[pup] Buna idee treaba cu pozele, o sa pun si eu, sper sa nu m-apuce cincinalul viitor.[:D] Noi am avut serbarea de sfarsit de an pe 11 iunie, tema populara asa c-am alergat dupa costum popular. A fost f. frumos, Ana cam timida totusi in continuare, asta-i felul ei. Pe 1 iunie a fost Tinkerbell, au avut carnaval. Peste o saptamana plecam in concediu in Turcia, in Kemer. De-abia astept, vreau relaxare si balaceala si coktailuri.[8D] Dup-aceea Ana va merge la Vulcana vreo 2 luni, la casa noastra, ca in fiecare vara. O sa pun si eu poze! Va pup, [pup] Mihaela si [zana] Ana Maria Poze [url="http://anne-marie.ro/"]AICI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...