Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (2)


Recommended Posts

Buna seara fete-zane, ce mai faceti? Ne-am intors si noi de la mare de 3 saptamani, a fost frumos dar deja am uitat c-am fost in concediu. [:D] Codruta, concediu placut! Cand pleci, maine-poimaine? Anto, concediu frumos in continuare! Nanadana, [flo][flo][flo]! Ioana, ce mai zici? Mai intru, am cam rarit-o pe-aici si nu-i frumos.[:D] Va pup, [pup] Mihaela si [zana] Ana Maria Poze [url="http://anne-marie.ro/"]AICI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Exact miflore, maine [:D]. Ne cazam o noapte la Giurgiu. Vroiam sa mergem lansati pana la Sunny Beach, dar am zis ca Petra sigur va fi fresh si noi nu vom fi in stare prea buna la sosire. Eu va tot citesc in ultimul timp, dar chiar ca nu prea suntem "animate", am vazut si poze [olala] Cand venim ii tin la Petra ziua cu prietenii ei, chiar pe 9 august. ...Doamne, implinim deja 5 ani!!!! marinela, eu cand vad ca scri, fac corelatie cu Bistrita si apoi imi aduc aminte ca esti in alta parte, oare de 1 an,2?! [alcool]. Petra e fascinata sa-si construiasca prin casa cort, dulap, lift, deseneaza mult. Eu am pe facebook adresa, cu poze, daca aveti si voi scrieti-mi numele pe PM sa fa adug la prietene....si sa va vad si eu pozele pupici [flo] Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, a venit vacanta!!!!! Sunt acasa cu IAris de doua zile, asteptam sa termine si tati cu munca si sa plecam si noi in vacanta. Copilul meu e supersolicitant. Desi imi propusesem sa imi pun casa la punct inainte sa plecam, realizez ca abia am timp sa fac mancare, intre bricolaje, lecturi, jocuri, explicatii. Tot, dar absolut tot ce face face cu mine, desi reciproca nu e valabila, el nu vrea sa facem nimic din ceea ce ma priveste. Ieri vroiam sa aspir si l-am chemat sa facem asta impreuna, dar mi-a spus ca prefera sa ne jucam impreuna decat sa aspiram. Asa ca am ramas cu casa neaspirata. Ma ajuta la spalat vase, atata noroc[:D]. Azi avem in plan clatite, pe care eu le voi pregati si el le va umple cu crema de ciocolata.. Voi ce activitati mai faceti cu ei la varsta asta? Cand sunt doi cred ca e mai usor ca se joaca si intre ei, dar cele cu un singur copil, cum ii faceti sa se mai joace si singuri, ca eu am o mare problema aici. Are mereu nevoie de un partener de joaca. Codruta, vacanta placuta. Luna aceasta avem 3 ani de cand suntem aici. Eu inca imi amintesc cum ti-am trimis tie mesajul pe care trebuia sa i-l trimit cumnatei mele, pe care o cheama tot Codruta, cand a nascut.[bang][bang]. Miflore, sa va fie de bine concediul. Pacat ca a trecut asa repede!!! Mary-mamica de Iaris "On s’aperçoit qu’un enfant grandit quand il cesse de demander d’où il vient et commence à refuser de dire où il va.( Walter P. Sweetson)" [url="http://www.youtube.com/watch?v=XrA2ooglvGc&feature=related"]Evangeline[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ne-am intors si noi din concediu in Bulgaria. Concluzia e ca nu prea mi-au placut cateva aspecte, dar Petra s-a simtit minunat in apa marii, valuri, piscina si parcurile de distractii de pe acolo. Luni am aniversat si sarbatorit cei 5 ani impliniti [olala] la un club pentru copii. Pentru Petra a fost o surpriza petrecerea [pk] s-au distrat minunat. Va pupam Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marinela, am citit acum ca incepeti scoala in toamna - multa bafta! Da-ne si noua niste detalii, cu ce aspecte din scolile de acolo nu te poti obisnui? miflore, ce mai faci? Acum am citit ca in februarie ne-ai spus ca aveti deja calendarul de la Melissa&Doug. Si eu l-am "evaluat", dar am decis sa nu-l iau acum (in principal pentru ca e in engleza). Zi-mi te rog daca ti s-a parut util[:)]. Diana, ma bucur sa aud ce bine se inteleg fratii. Mananca Nicholas rosii? [:)] Cum e Peter la bunici? Salutari pentru toate zanele care mai urmaresc subiectul, Diana lui Mihnea,Casiana, kid, mimsi, natydea, Anto, oana[hia]. Chiar ca s-a scurtat timpul, unde sunt orele de altadat' de stat pe forum?[:)] Astazi au primit copiii wii fit si sunt calare pe el, poate isi mai pierd interesul pentru calculator. Sofia, noi jucam in continuare site-urile recomandate de tine, multumim inca o data[:)]. In ultimele luni am iesit cu copiii din Bucuresti cat in ultimii 4 ani la un loc. Am fost si noi in vacanta in Antalya (ne-a placut foarte mult, vrem sa mergem si la anul), am fost si la marea noastra, in Parang, in Retezat, Bucegi, iar weekendul asta mergem la Cluj (Codruta, esti in oras?). Miruna a facut calarie, parasailing, si a fost la ore de aerobic si tae-bo cu mine. Unul din lucrurile pe care vrem sa le facem (de vreo 5 ani, asa[:D]) e inotul. sofia, cum a fost la inot in Kiseleff? Bianca, voi ati mai mers pana la urma? Am auzit si eu o mamica in parc povestind despre bazinul din Tineretului, incerc sa-l localizez in perioada urmatoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Piticodrom festiv, La Multi Ani, Petra! La Multi Ani, Alberto! Sa fiti sanatosi, fericiti si norocosi! Codruta, sa va fie de bine petrecerea si vacanta. Am citit ca ati fost in Sunny Beach. Noi am fost la mare tot in Bulgaria anul acesta, langa Nessebar si am trecut intr-o seara cu masina prin Sunny Beach, am remarcat ca e o statiune ff mare si animata. Hotelul nostru era mai izolat, dar fiind cu masina nu am avut probleme si per ansamblu am fost f multumiti, iar Nessebar orasul vechi e superb, merita vizitat. Bine nu e totul perfect, dar oricum e bine, jos palaria pt bulgari. Ioana, [hi] si [pup]. La Multi Ani pentru Smaranda, eram in vacanta de ziua ei si am fost rupta de evenimente. Sa va traiasca fetele amandoua si voi cu ele si sa fiti sanatosi cu totii. Unde ati fost in Antalya si cand, in ce perioada? Era cald rau? Sa va fie de bine plimbarile si la mai multe, e fff misto asa. Si mai am o intrebare: am inteles bine, Miruna a facut parasailing? Nu ti-a fost frica? Cum ziceam, noi am fost in vacanta, am venit in Bucuresti, am stat cateva zile, apoi am fost in Bulgaria la mare, dupa aceea am mai stat o sapt in Buc si apoi gata, inapoi la munca. Victor e bine, e un copil tare bun si dulce. Normal ca are hachitele lui, ca orice copil, dar in comparatie cu zgatia de sora-sa, de multe ori e mult mai rezonabil si cuminte decat ea. A fost bolnavior la mare, o bronsita destul de urata, cu debut de pneumonie, din fericire am avut doctor in hotel si l-am dus sa-l vada, l-a trimis la o radiografie si apoi ne-a dat tratamentul. Acum e bine si sper sa ramana asa cat mai mult. Va pup, o seara buna, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Anto, la multi ani si voua pentru Sonia! In Antalya am fost la Royal Wings, 7-14 iunie (cu Irina si Vladut, a pus ea poze deja[:)]). Mi s-a parut foarte bun hotelul pentru familiile cu copii (zona de mese mici, pentru copii, in restaurant, si cu bar de unde puteau sa-si puna singuri mancarea, piscine cat cuprinde, roata, trenulet, si alte carusele, tobogane, mini-disco, mini-club, totul inclus). Vremea a fost numai buna, cu 29 de grade in mijlocul amiezii. Tot acolo am facut si parasailing. Miruna se da in tot felul de carusele (chiar si in care tzipa unii adulti[:D]), asa ca atunci cand a vazut "parasutele" pe cer, a zis ca vrea si ea. Ne-am dat in tandem, fiecare in hamul ei (Miruna in fata, eu in spate). O sa pun poze saptamana viitoare, pleaca copiii la bunici pentru 2 saptamani si o sa am mai mult timp pentru net.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari [flo] La multi ani si pentru Alberto!!!!!! Anto, intradevar mi-a placut si mie la Nessebar, acolo mi-ar fi placut sa ne cazam [alcool]. De stiam sa ne si intalnim pe aoclo. Bine ca ati trecut cu bine peste faza cu bronsita lui Victor. Ioana, sper sa ne vedem la Cluj. Chiar ca ati umblat mult, foarte bine si eu as vrea [pk]. Acuma gugalesc despre hotelul vostru din Turcia pt la anu' [:D] Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...