Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Scuze fetele ca intervin,dar vreau si eu sa ajut putin bolnaviorii. Miere-tare rau imi pare pt Aidan[pup], sanatate maxima si pe linga bagatul in cada, cartofii la frunte, sosete cu otet si eu i-as da constant acum pe timp de iarna Vit C- EMERGEN C ii spune, de la health store, se dizolva in apa si e ca un suc, se absoarbe mai bine si neaparat miere, cu lamaie si ginger root- iarasi am observat de 2 luni de cand le dau la ai mei si iau si eu- ca nema raceala -Doamne ajuta! Ramona- clar dc ii faci ceai de ceapa si amestecul de mai sus cu miere, eventual si ou frecat cu miere o sa o ajute pt laringita(sper ca febra nu face)-sanatate maxima! Denisa cu Emma Andrea 4 ani si Mark Alex 2,5 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele au reduceri mari pe Amazon la papucii Naturino, Umi, Ecco...poate e cineva interesat, eu i-am luat lui Aidan 3 perechi si as mai tot lua, asa sunt de ieftini :) Si inca un site superb pt cadouri mai rafinate :), l-am descoperit recent, poate il stiati deja, daca nu... edit ca am gresit situl! http://www.winecountrygiftbaskets.com/ Adriana [gravired] si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, sanatate Anutei! Miere ma bucur ca Aidan e mai bine, sper sa nu fie cazul sa fi luat si tu! Va imbratisez! Adriana [gravired] si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Denisam
Ramona- clar dc ii faci ceai de ceapa si amestecul de mai sus cu miere, eventual si ou frecat cu miere o sa o ajute pt laringita(sper ca febra nu face)-sanatate maxima! Denisa cu Emma Andrea 4 ani si Mark Alex 2,5 ani Zambeste, si maine e o zi!
Multumesc Denisa! Febra a avut doar la debutul bolii, daca mai face acum iti dai seama ca merg la medic. Micuta Miss Personality face figuri la ceaiuri si la o multime de alte chestii.[:D] Reusesc s-o pacalesc la baie si-i fac aburi cam cit suporta ea. Adaug pliculete cu ceai in apa si uleiuri aromatice, din care se intimpla sa am. Apoi in camera ii pun umidificatorul cu aer cald, de obicei functioneaza asta. Cind a fost mai rau am scos-o la aer in toiul noptii si s-a linistit. Acum partea cu laringita s-a rezolvat, dar are secretii tare fluide si azi-noapte a tot tusit. Sper sa treaca o data, e o saptamina de cind trece de la una la alta. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramona J
[:D] Panteruta! Pantofii Naturino sint deja in drum spre noi, am comandat acum vreo doua zile. Stiti deja despre obsesia mea cu pantofii... Multumesc pentru urari. Lume multa, oameni putini
La tine ma gandeam cand postai :) Adriana [gravired] si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro
Citat:
citat din mesajul lui Ramona J
[:D] Panteruta! Pantofii Naturino sint deja in drum spre noi, am comandat acum vreo doua zile. Stiti deja despre obsesia mea cu pantofii... Multumesc pentru urari. Lume multa, oameni putini
La tine ma gandeam cand postai :) Adriana [gravired] si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
[:D] Stii ca nu pierd un sale bun la pantofi pentru copii. Eu am mai luat si de pe 6pm niste Umi si adidasi Brooks pentru Alex (vreo $13). Au avut si cizme foarte faine pe la $20, dar parca nu tine suficient iarna pe aici si deci m-am abtinut. Aveau si cizme Agatha Ruiz de la Prada cu vreo $28 parca. Good deals in orice caz! Ii stiu si pe cei cu Wine Gifts. Daca iti trimit catalog acolo au de obicei si cupon extra, care nu-l gasesti pe site. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am cupon dar nu stiu daca va mai fi valabil pe cand oi comanda eu pt soacra :).Si pe retailmenot.com au cupoane. Adriana [gravired] si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Denisam
Ramona- ma oftic de mor cand va aud cu sale la pantofi, ca eu stiu ca amazonul asta nu livreaza si la noi[bang]-cum sa fac sa iau si eu la kids pantofi, ca e jale pe aici pe la noi.. Denisa cu Emma Andrea 4 ani si Mark Alex 2,5 ani Zambeste, si maine e o zi!
Nu stii pe nimeni care sta chiar dincolo de granita? Apoi ii iei la primul drum in US. Altfel pot trimite prin posta, dar nu stiu cit se adauga la shipping pina in Canada, mai ales din Texas.[:D] Amazon Canada nu are deals din astea? Daca tin eu bine minte Oanagabriela a spus ca a cumparat pentru Antonia, dar nu mai stiu cum a facut. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...