Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu Iubire, din Mures, la inceput de an!!! (24)


Recommended Posts

Of,of vad ca nu s-a mai scris de mult la acest subiect.... Am nevoie de o bona pt gemenutele mele. Puteti sa-mi recomandati pe cineva? Acum sunt in zona Libertati si de la anul ma mut in Unirii. Poate am noroc sa deschideti subiectul. Multumesc [flo] [mamica] de gemenute Laura Ioana si Irina Maria 26 iulie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 174
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
Moniland, cat am mai cautat si eu o bona [bang]...Acum am gasit pe cineva in Unirii, o intreb pe ea, daca mai stie pe cineva si iti zic... De ce nu se mai scrie la subiectul asta? Biancas, cred ca noi am lucrat impreuna intr-o vreme... Ce mai faci? Paula, mamica [copil] Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 [url="https://picasaweb.google.com/pauladanaila/Luna8#"]Poze luna 8[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Brandusa, bine ai venit!! Sper sa vina mai multe muresence aici sa ne cunoastem mai bine!! Fetele vechi nu stiu de ce nu mai intra, dar poate incet, incet ne strangem mai multe. Paula, mamica [copil] Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 [url="https://picasaweb.google.com/pauladanaila/Luna9#"]Poze luna 9[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Buna seara. Mai e cineva din Targu Mures prin preajma? As avea nevoie de putin ajutor. Pe 20 august trebuie sa ne internam la Institutul de boli cardiovasculare cu unul din copii si mai am un bebe de 10 luni pe care inca il mai alaptez si nu as vrea sa-l intarc. Asa ca ma gandeam sa ma internez eu cu copilul mai mare si sotul sa ramana cu cel mic, undeva cat mai aproape de spital, ca sa-l poata aduce sa-l alaptez. Aveti idee unde ar putea gasi cazare, aproape de spital si cat mai ieftin? Ca o sa avem probabil cel putin 10 zile de stat si nu ne permitem sa risipim banii. Multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adita
Buna seara. Mai e cineva din Targu Mures prin preajma? As avea nevoie de putin ajutor. Pe 20 august trebuie sa ne internam la Institutul de boli cardiovasculare cu unul din copii si mai am un bebe de 10 luni pe care inca il mai alaptez si nu as vrea sa-l intarc. Asa ca ma gandeam sa ma internez eu cu copilul mai mare si sotul sa ramana cu cel mic, undeva cat mai aproape de spital, ca sa-l poata aduce sa-l alaptez. Aveti idee unde ar putea gasi cazare, aproape de spital si cat mai ieftin? Ca o sa avem probabil cel putin 10 zile de stat si nu ne permitem sa risipim banii. Multumim
Sugestie - de ce nu se interneaza sotul tau cu cel mare? Peste zi stai cat poti de mult cu copilul (sotul tau iese) iar tu poti sa fii noaptea cu cel mic... Sper sa nu te superi [flo] eu am avut pe cel mare internat cu buni cand cea mica avea 7 luni - dar e fff adevarat ca nu a fost operat, a avut ceva edem alergic si a fost internat doar 3 zile. mami de [zana] (intr-o zi de vineri... 13 iunie ) si [bonjovi] (ziua cea mai lunga: 21 iunie) Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...