Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Avand in vedere ca anul acesta Pastele cade pe 4 aprilie, foarte repede fata de alti ani ma gandesc serios daca sa merg acasa la Ineu ca de obicei sau sa fac "plimbarici" pe undeva. In definitiv putem profita de vinerea mare si lunea de dupa Paste fara emotii ca ma cheama la scoala. Nu prea avem bani, asa ca ma gandeam: Unde am putea merge cu bani foarte putini? Initial m-am gandit la Roma (Vaticanul de Paste ar fi super mai ales ca si catolicii sarbatoresc Pastele tot pe 4 aprilie) ca am gasit bilete la Wizz Air cu 250 de lei dus/intors pentru doua persoane, dar în schimb cazare nu am gasit decat de la 200 de euro in sus (faptul ca sunt Pastele a crescut preturile simtitor). Apoi m-am orientat spre Milano, dar culmea preturile la avion sunt mai mari ca pentru Roma, iar cazarea cam tot la fel Hmmm... voi ce ziceti? Pe unde va petreceti Pastele anul acesta? http://www.celina-bianca.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna! noi anul asta mergem acasa la Constanta,ca de 5 ani nu am mai fst de pasti acasa si ne e dor...plus ca e momentul potrivit si ptr cele 2 minuni nou venite in familie,bebelusele noastre,sa le cunoasca toata lumea!speram doar sa fie macar un pik cald! v-am pupat! tina&fluturashi:sarah si ingrid(10.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lenca
eu as vrea undeva la vreo pensiune unde sa ne simtim ca acasa,dar undeva mai aproape de Bucuresti.Suntem inca in cautare de oferte , poate la targ o sa gasim ceva. Elena , mami de 2 printese, Georgia -Elena(23.06.2004) si Sivia -Cosmina(04.06.2008)
Despre ce targ este vorba si cand va fi mai exact? Multumesc [flo] http://www.celina-bianca.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

despre TARGUL DE TURISM AL ROMANIEI - TTR 2010 editia de primavara, dar nu stiu exact cand va avea loc, la ROMEXPO, probabil prin februarie-martie; anul trecut am luat bilete de la targ pentru vara in Antalya la super preturi, poate gasim si anul asta si pentru paste si pentru vara 2010.
Citat:
citat din mesajul lui celi-bia
Citat:
citat din mesajul lui lenca
eu as vrea undeva la vreo pensiune unde sa ne simtim ca acasa,dar undeva mai aproape de Bucuresti.Suntem inca in cautare de oferte , poate la targ o sa gasim ceva. Elena , mami de 2 printese, Georgia -Elena(23.06.2004) si Sivia -Cosmina(04.06.2008)
Despre ce targ este vorba si cand va fi mai exact? Multumesc [flo] http://www.celina-bianca.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...