Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

poznasi-dragalasi ian-febr 2004 - 11


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aloooooo ce, credeti ca io nu vad ce ziceti aici??[:D] nu ma lansez niciunde si nici carti nu scriu o las pe Adlemi&co ca ei sunt expertii eu doar fac ce vad la altii si imi place si mie (uite d-aia nu o sa fac io vreodata de ex piftie...) Adina, te pregatesti de party sau de nunta? Auzi, 40 de copii si 80 de adulti..hmmm Ioana, [comoara]Philip 6ani, [cavaler]Yann 6ani, [8**]Sabina 26+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Rox, tu sper ca ai motive bunicele de chiul, sa nu vii cu dinalea nasoale.
Wrong! Crunte! E o vorba a unei prietene: daca viata te pune mereu in fata aceleiasi alegeri inseamna ca nu ai ales bine. Nu credeam vreodata ca o sa mi se intample lucrurile pe care le traiesc. Nu asa urat, oricum. Dar asta e, o ascult pe Imelda, capul sus si genunchii tari. [pup] Poate ca ultimul lucru pe care il doresc altii este sa ma raneasca, dar este pe lista Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah Roxi of Doamne. Tu ni le dai asa, una calda, una rece. Hai ca daca e rece acum, asteptam una calda. Asteptam ceva de genul: vestea proasta e ca divortez, vestea buna e ca dupa ce divortez ma marit cu prietenul cel mai bun al fostului meu sot hahahaha [pup] Ioana, suntem 2 party-uri, de aia iese asa mega. Nu prea putem sa le facem separat din cauza colegilor de gradi care sunt comuni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, ai grija de tine [pup] mai, ar trebui sa deschidem aici un subforum cu in unul sau in doi. eu, de ex am in ultima vreme o dilema. cind se divorteaza si cam cit trebuie sa tragi de o casnicie inainte de a-i pune punct. evident ca am si un interes personal [:D] in intrebarile astea. la noi lucrurile nu-s asa rele, dar nu stiu exact daca trebuie asteptat pina se fac rele sau daca nu (prea) mai merge e mai ok sa o inchei. si nu stiu de ex. daca alternanta cald-rece nu e de fapt un preludiu (sic!) pentru o glaciatiune, am un feeling ca da. si daca tot e asa, oare merita sa mai lungesti pelteaua? exista crize cu final fericit? dap, cred ca asta e dilema. plus definitia crizei [:D] la un moment dat aveam asa o idee, ca nu conteaza cine cedeaza, fericirea generala e importanta, insa de o bucata de vreme nu mai sint asa convinsa ca e corect. si cit timp merge teoria asta. chiar asa ... forever? ah, daca ar fi sa particularizez strict la noi, probabil ca si colegu' ar tine aproximativ aceeasi predica. [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, ma omori [bang] Eu sunt de parere ca trebuie sa tragi pana simti ca nu mai poti, nu ai de unde sa stii cum vor decurge lucrurile. Daca nu ar fi copiii la mijloc probabil ca n-ar fi loc de prea multe concesii si compromisuri, insa asa cred ca le suntem datori macar sa incercam pana una din urmatoarele doua conditii apare: - celalalt sigur nu mai vrea - are alte planuri pentru el - simti ca nu mai poti indura - fizic, psihic etc. Deci nu se divorteaza asa simplu [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...