Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

poznasi-dragalasi ian-febr 2004 - 11


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai bine mai Ioana, rare rare, dar dupa atatea rele e si cazul sa vina o saptamana buna! Asa e, fetele se dantuiesc la carnaval. Ce bine o fi! Noi voiam sa facem petrecerea Alexandrei miercuri la gradi. Insa sunt cam raciti amandoi. Sa vedem cum procedam, poate mutam party pe vineri. There's no more rabbits in my hat to make things right Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata e tare nasol aici, 25-30 grade, soare, apa incalzita chiar la piscina hotelului, nasol rau de tot [:)], vrem acasa [:D] Zilele astea mai mult ne-am plimbat, ca masina o avem inchiriata pana maine inclusiv. Abia de poimaine totusi o sa piscinim mai mult. Si da,asteptam carnavalul, deja au amenajat o scena mare cu un vulcan, dar e saptamana viitoare, nu acum (se incheie pe 20). Partea aiurea e cu internetul, ca nu am la hotel. Si de cablul de la vodafone n-as abuza. Daca nu mai apuc sa intru, Roxi, LA MULTI ANI pentru frumusica Alex, sa aveti parte in anul asta doar de lucruri bune amandoua si sa puteti lasa la spate problemele de acum! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor, voi nu aveti somn? sau v-ati mutat pe acelasi continent cu noi?maine merg la a doua echo in sarcina asta; cred ca la 28 de sapt cu Arturicii aveam min 6 facute. Sunt curioasa ce ne mai zice; a, fatuca asta din burta mea cand suna dimineata ceasul se trezeste instant; nici nu apuc eu sa inteleg ca trebe sa ma trezesc, Arturicii nici atat, ea e "sus" o zi faina maine, cu planuri bune cum zice Rox [pup] Ioana, [comoara]Philip 6ani, [cavaler]Yann 6ani, [8**]Sabina 28+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...