Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

unde nasc?


Recommended Posts

Buna ziua!! Bine v-am gasit!! Este pentru prima oara cand scriu pe forum, desi urmaresc site-ul de f mult timp. Nici nu stiu unde sa scriu, tocmai de aceea am deschis subiect nou... Am o neliniste si as vrea s-o impartasesc aici, poate ma "aude" cineva care stie problema si ar avea niste raspunsuri.. pe scurt: sunt insarcinata, nu mai am foarte mult pana nasc si sunt sub observatie cu sarcina la cabinetul dnei dr Denisa Protopopescu. Deja am inceput sa ma gandesc intens la nastere... Eu stiu de la dansa ca s-a retras de la Spitalul Universitar inca de acum vreo 2 luni. Am tot intrebat-o unde vom naste si mi-a raspuns ca discutam dupa Sarbatori, ca nu stie ce daca se intoarce acolo. Stie cineva daca mai face nasteri? Si unde? Eu o s-o intreb ferm chiar la viitoarea consultatie, dar nu ma abtin sa va scriu si voua, ca nu am liniste.... Multumesc! Toate bune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Dr Protopopescu e f buna, si ar fi ideal sa nasti cu ea. Evident ca daca nu mai naste la Municipal, trebuie sa lamuresti clar cu ea: - te recomanda direct altui medic bun de acolo (au neonat bun, sunt spital serios) - te naste dansa undeva in privat, daca bineinteles este OK financiar ptr tine (multi ginecologi au contracte cu maternitati private exact ptr asta - Euroclinic, CMU Regina Maria etc etc) In ce luna esti? Sa ai o sarcina usoara si o nastere buna! Pisuc Mic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisuc Mic, multumesc pt rsp! Da, ideal este .. si imi doresc mult, mult sa ma asiste ea la nastere! mai ales ca-mi cunoaste evolutia sarcinii si, in plus, imi place mult de ea, de stilul ei! O sa lamuresc exact acest subiect, la urmatorul consult. Acum ce sa zic? poate, totusi, a ramas sa asiste la nasteri, la Universitar, fara insa a mai avea post acolo.... nu stiu ce sa zic... vom vedea! Multumesc mult pentru urari, toate cele bune si tie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...