Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

[hia] dragelor, [s]la multi ani cu intarziere sarbatoritei! Am admirat pozici...[olala] roxana felicitari pentru premii...cat despre ideii chiar nu stiu ce sa spun[:I] Dbunny ai baiat mare deja...acum sa te "alegat" dupa el si cand s-o ridica si BB2 sa vezi [:D] Maya, insanatosire grabnica fetelor Dastefa[pup][flo] Bambo felicitari pentru primi pasi CO placut celor care pleaca si distractie maxima [pup][flo]all ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.
[url="http://bazar.desprecopii.com/advancedsearch.asp?search=1&catid=0&SearchStr=&AllAnyExact=all&customs_criteria=1&cfs_txt_UMANITAR=Da+-+cumparatorul+alege&cfs_txt_UMANITAR=pt+Bogdan&PriceFrom=&PriceTo=&StartFrom=&StartTo=&EndFrom=&EndTo=&ExcludeStr=&IsAuction=on&OrderBy=end_desc&MaxResults=50&sbmtAdvSearch=%3E%3E#results"]Bazar [/url],[url="http://gabi2mama.wordpress.com/2008/02/08/inceput/"]1 [/url],[url="http://sperantamoareultima.wordpress.com/"]2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetele.

Maya imi pare tare rau ca s-au imbolnavit fetele, da cred ca a trecut deja[pup]. Ce medic de la oRL ai nimerit, ca cei 2 de la pediatrie numai antibiotice viseaza.

Bambo sper sa scapati si voi repede si copiii sa nu pateasca nimic, ca vine si concediul. Stiu cum e sa ai febra mare ca am patit si eu treaba asta prin martie.[flo]

Erica merge doar cu rolelel in picioare, toate treburile astea de protectie le arunca[bang]

Dastefa ce bine e la curte. Spor la montat piscine[pk]

Roxana grava problema ai. Habar nu am ce sa-ti zic. Tortul nu merge bagat intr-o lada frogorifica , ceva? Sau poti pune apa in niste peturi de cola, le gongelezi si le pui sub/in jurul tortului si asa il ti rece cateva ore.

Dodo multumesc>

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana eu as alege varianta Cheia din 2 motive

1-e mai ieftin,mult mai ieftin tinand cont ca dincolo te costa nu numai cazarea ci si masa pt 2-3 zile pt toata gasca.Deci chiar daca iei in calcul cei 80 km tot iesi mult mai ieftin

2-daca e o vreme urata si tu ai facut rezervarea e mai greu.In prima varianta pur si simplu amani cu 1 sapt

 

dar eu am facut alegerea asta la rece tinand cont doar de partea financiara.Dar mai conteaza cum sunt cele 2 destinatii(comparativ).Eu nu cunosc zona

 

Ank pe cand te muti in casa noua?

 

eu abia azi incerc sa montez piscina mica sa-si faca fetele acomodarea .De fapt nu am umflat-o inca ,sper sa mai fie buna,ca anul trecut a stat parcata

 

 

 

 

 

Mihaela si frumoasele ei Daria-Stefaniaid="red"> -16.11.2006 si Miruna-Elena id="red"> -18.01.2010

cresc fetele

 

povestea Mirunei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am primit un mail de la Lacramioara ca un raspuns la ceva ce-i trimisesem eu. Dar de fapt nu i-am trimis nimic, deci aveti grija sa nu fie vreun virus, daca primiti ceva de la mine nu deschideti.

 

Mai mi-a zis acum vreo saptamana cineva dar nu mai stiu cine ca trimit mailuri cu virusi......[alcool][bang] dar jur pe rosu ca nu cu voie[:D], nici nu stiu ce sa fac sa nu mai trimit.

 

Inca nu m-am hotarat unde anume...totusi am gasit o vila in Fundata care-mi place mult ( zona Bran- Moeciu) , e exact cum vreau si in plus e si libera in perioada care vreau (daca voi vrea[alcool])[:D]

Am deschis discutia in fata verilor mei si perioada aceea coicide cu perioada lor de concediu, deci au zis din start ca ii tenteaza ideea , au propus sa-si plateasca ei totul iar eu sa dau doar o masa intr-o seara. Plus camerele copiilor si mancarea , care oricum nu cred ca ma duce ptr 2 zile cat o seara la o pizzerie in oras[alcool]

Deci...inclin mai mult spre varianta asta, pana saptamana viitoare trebuie sa ma hotarasc ca sa nu pierd vila

 

Roxana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns la disperare cu Thea...nu poate rupe flegma din gat, se chinuie ingrozitor, nu mai stiu ce sa fac. Am sunat inapoi doctorul si ne-a zis sa insistam cu ce ne-a dat, altceva nu are ce sa ne dea. Cand era Ana mica exista ambroxol picaturi de la glaxo, acum pauza, cica nu se mai importa.

 

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maya, mai exista niste pliculete cu Fluimucil ( cred ca am scris bine), tot contra mucozitatilor sunt, parca asa tin minte.

Si ERDOMED- asta e un sirop contra mucozitatilor bronhice, asa scrie in prospect ( tocmai il am in fata), nu stiu de la ce varsta se da.

 

Un [pup] ptr Thea

 

Roxana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maya la Erica anul trecut a mers fluimucilul de care zicea Roxana. Multi folosesc sinupret picaturi si cica e tare bun, eu nu am gasit cand am vrut sa iau. Sper sa treaca repede [pup]

Roxana e tare frumoasa vila si daca suporta si altii din costuri e chiar ok.

Dastefa de mutat nu stiu, mai trebuie cate ceva, da s-au terminat banii si in primul rand nu prea e timp. Sper ca intr-o luna sa fiu mutata.

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maya, cum mai e Thea?[pup]

 

Azi la servici n-am prea avut activitate, asa ca am intrat pe la "discutii generale", n-am mai intrat de multa vreme, si uitati peste ce am dat aici . E trecut de miezul noptii, toata lumea doarme , nu-mi vine sa inchid calc si sa plec, stau si rad pe infundate[:D], am mai trimis linkul si altora.

 

Roxana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...