Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut fetele,

 

Deci, Dbunnyid="red">, sa fie clar: pana nu ne dai numele, Ank nu-ti da pace, da?

Iti urez si eu La multi ani!id="red"> Sa fii fericita toata viata si sa te bucuri de toti cei dragi. Nastere usoara si bb sanatos. [pup]

Roxanaid="red">, am vazut toate, dar chiar toate pozele. Frumoase imagini, superbe locuri. Ai acolo niste peisaje... Mi se facu un dor de munte... Zicea Mircea ceva cum ca saptamana viitoare vom da si noi o fuga vreo doua zile. Vom merge cu masina insa vom incerca sa dormim in cort, langa o cabana... doar asa de amorul aventurii. Numai vremea sa tina cu noi. Cu voi vad ca a tinut. Ati avut o vreme superba. Tortul cine l-a facut? Cum ati facut cu el pana la urma? Cum reuseati sa adormiti toata armata aia de copii agitati? Dar Oana n-a fost un pic suparata ca nu a petrecut cu cei de varsta ei?

Ankid="red">, [pup]

 

Noi am fost iarasi singure saptamana asta. Mircea a fost la Augsburg.. Vine acasa maine.

Si in sfarsit m-am invrednicit sa pun si eu pe net pozele de la mare, la aproximativ o luna de cand am fost la mare [:D]

Vizionare placuta!id="red">

 

Va pup!

 


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"id="size1">

 

Angi poze

Iulia [copil] - 3 noiembrie 2006 - Jurnal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

[s]Diana la multi ani !!! sa fii iubita si fericita alaturi de cei dragi !!!ce grasunica ai,nastere usoara id="red">[s]

 

Noi suntem bine...David a avut roseola infantum...3 zile de febra 38-39 apoi au aparut bubile..i-au iesit si doi dinti deodata..a fost nebunie mare..maraiala non-stop [alcool]

Antonia e bine sanatoasa...in rest imi cam mananca nervisorii[bang]

 

Angi-id="red">f frumoase pozele [olala]

ce unghii frumoase ti-ai facut [wow]ai talent...[:)]

Roxana-id="red">unde vad si eu pozele?pe e-mail?o sa trimit si eu poze cu noi tot pe e-mail [:)]

Maya-id="red">ce mai fac fetele? [pup]

Ank-id="red">spor la decorat apartamentul..abia astept poze [:D][olala]

 

Am trimis pozele pe e-mail

merg si eu la nani...n buna [pup]

 


[mamica]Bamboletta cu [copil] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele.

Sa aveti o zi super (ca doar e vineri[:D]) si poftiti la o cafea.

Angi tare frumoase pozicile, dar de data asta ai fost cam zgarcita[:D]

Roxana si la voi se pare ca a fost super[olala]

Fug sa vad pozele lui Bambo. Acum David e bine?

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angi am vazut pozele, sa-mi stea inima in loc cum o arunca ala pe Iulia cu jumper-ul (parca asa se numeste). Mare curaj ai avut s-o lasi si ea sa stea. Foarte frumoase fotografiile, Iulia e o dulceata.

Bambo si Ana a avut cand era mica roseola, 3 zile de febra si bubite.

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit, nu am apucat sa scriu tot. Am vazut si o parte din pozele Roxanei, frumosi copilasi ai, sa te bucuri de ei! Am citit si conversatia Oanei, m-a amuzat[:D], dar cred eu ca Oana stie ca-i urmaresti mess-ul, era mult mai atenta la ce scria decat cealalta.

Eu nu mai am timp nici sa mananc, nici sa fac nimic. Thea s-a transformat din cel mai cuminte bebe in cel mai nebun copilas. Nu sta o secunda, se agata de tot ce ii iese in cale si are numai lovituri. Acum 2 zile a spart o vaza imensa, a cazut fix peste ea si am zis ca mor, plin de cioburi in jurul ei. Nu stiu cum am smuls-o de acolo, putea s-o taie rau de tot, dar a scapat doar cu sperietura mare. Apoi a tras de o usa de la dulap si i-a picat in cap, e d-aia de se deschide vertical. Aseara trei policioare rezemate de usa de la intrare, una dupa alta in capul ei, noroc ca era in premergator si a aparat-o cat de cat, dar tot au atins-o putin, era rosie pe la tampla.

Sunt epuizata si pic lemn seara. Are un orgoliu de nedescris, e mai ceva ca Ana. Nu vrea sa o tin deloc, daca pun mainile se enerveaza si urla, se arunca pe spate, face ca ursii. Vrea singura peste tot. Cred ca e cea mai grea perioada, simt uneori ca cedez de la oboseala.

Am rarit si tigarile cu ocazia asta, nu am timp, doar dimineata la juma de cafea bag una la repezeala si mai apuc seara cand vine tati de la servici. Mai nasol e cu mancarea ca nu am timp sa pregatesc si sa si mananc. Acum ma duc sa-i fac laptele si s-o culc, pe Ana am adormit-o deja.

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-au apucat toti nervii, ma chinui sa scriu de nu stiu cand, am deschis capitol nou si imi apare nu stiu ce si dispare tot ce scriu[bang][bang]

 

Deci capitol nou

 

Dbunny, La multi ani, sa ti se implineasca toate visele, sa fiti sanatosi cu totii si nastere usoara si o bebelina sanatoasa.

 

Fug sa fac dus si revin

 

Roxana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...