Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

North America: Moarte Kilogramelor (3)


Recommended Posts

multumesc de urari, mai dau si eu 1 pound la ciini. Sorela ma incurajeza si zice ca slabesc sanatos[:D] si eu ii zic ca nu pt self esteemul meu. Eu ma mentin in cele 1200calorii pe zi. Oana, tu ai vazut cite calorii are mina aia de almonds ca dupa ce am vazut pe sparks m-a luat cu ameteala. Hi hi, pai in prima saptamina din ianuarie la zumba era calcare in picioare, nu aveam loc sa dansam, azi a fost deja mai bine si sper ca saptamina viitoare revenim la normal. Ski miine[pk]!! Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Marule nu fi rea [:D], mi-am facut de cap doua zile de nevoie, in rest regim la singe+stepperul zilnic sarjat la maximum. si saptamina viitoare voi fi si mai cuminte+ sport si sauna la greu. (am zis-o, ca sa vin sa citesc aici cind am tendinte de slabit friele) http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ica, asta chiar imi place! Eu le testez pe toate, numai dansul african nu l-am facut! Nu pot sa pun mina jos (miscarea gen pod) si nu se pune problema sa-mi ridic fundul de pe jos cum face tipa asta. In rest le-am chinuit cumva. Nice! Eu azi am facut si rele si bune. Am iesit la alergat, dar seara am scapat si am mincat prostii. Delphinas, you're fired![:D] Cine alearga cite noua kilometri n-are ce cauta printre grase. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] Ramona...lasa-ma si pe mine la voi..jur ca-mi atarna burta chiar daca alerg! In doua ore cica merg sa alerg...dar nu sunt chiar motivata! Sper sa pot sa-mi misc fundu, caci pofta vine mncand nu? azi am dat iama prin branzeturi si sucuri de fructe! Clar nu-i bine! Branza am incercat sa o mananc fara paine, doar cu ardei gras rosu..delicioasa dar nu se digera bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

raportez 161...sunt atat de incantat, asta inseamna ca saptamana viitoare scad sub 160!!!! acu, asa m-am invatat cu mancatul putin, precum cainele cu bataia, incat nici nu mai pot manca tot din farfurie, am f repede senzatia de full sper sa ma tie tot asa... Acu, 2 pounds pe saptamana e grozav, e sanatos, zic astia, si probabil ca sa slabesc mai mult, ar trebui sa fac mai mult efort, ceea ce nu e inca cazul[:D] si maine e luni, si viine Zumba, yupiiiii Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Era 56'49 . Asta seara am facut 58'42 caci a trebuit sa-mi cert ficioru care se urcase pe o stanca si cica arunca cu pietre in apa, fara sa-l suravegheze nimeni[bang] Sotul era cu cel mic la 50m, dar nu era in raza lui vizuala. Felicitari celor care au pierdut lbs! La mai multe inainte(pierdute)! Eu cred ca sunt in perioada lunii in care retin apa si corpul nu mai are acelasi randament. Adica o saptamana inainte de a termina placheta de pilula! Ma vad grasa, umflata si cu burta si acum vreo doua zile ziceam ca incepe sa se duca putin de pe burta! OF! Cu moralul sunt pe jos! Ma credeti ca acum 12 ani, daca cineva imi spunea ca eu voi alerga si ca are sa-mi si placa, il scuipam. Sotul meu face mult sport si e tare atent cu alura lui atletica. Cand traiesti cu cineva asa sigur se ia virusul. [:-@] Mancare, asta seara cereale fara lapte. Mie cand imi vine sa rontai cate ceva, pun un pumn de cereale intr-un castronel si imi fac damblaua.Beau apoi un pahar cu apa si suc de lamaie si-mi trece dorinta de griniotat altceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru pounds pierdute! De maine trag tare sa va ajung si eu din urma, azi am fost la cumparat mancare sanatoasa si de maine mancam cu atentie. Si incepem si ceva miscare, inca nu am stabilit chiar totul, dar e musai. delphin, te admir pentru cat alergi. Pe vremuri alergam si eu de placere, nu cat tine, dar aveam rezistenta buna si aveam perioade in care nu concepeam sa nu alerg in fiecare seara, efectiv simteam nevoia... dependenta de endorfine, probabil. Dar acum... fost-ai lele [:D]
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...