Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

North America: Moarte Kilogramelor (3)


Recommended Posts

Salutare! Gata, m-am intors dintr-un weekend lung in Minneapolis. Nu am timp sa citesc din urma, dar felicit pe toate cele ce au slabit! La job s-au adunat 1000 de chestii cu care sunt in urma... Eu nici nu m-am mai cantarit, ca de vineri incoa' fiind in vizita, plus duminica ziua mea, nu putui tine regimul. Ba duminica s-a lasat si cu tort so... De azi inapoi pe baricade. Eu nu slabii nici sapt. trecuta decat un pound, deci trebuie sa existe o mobilizare mai serioasa din partea mea:) O saptamana buna va doresc si sporuri!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
Salutare! Gata, m-am intors dintr-un weekend lung in Minneapolis. Nu am timp sa citesc din urma, dar felicit pe toate cele ce au slabit! La job s-au adunat 1000 de chestii cu care sunt in urma... Eu nici nu m-am mai cantarit, ca de vineri incoa' fiind in vizita, plus duminica ziua mea, nu putui tine regimul. Ba duminica s-a lasat si cu tort so... De azi inapoi pe baricade. Eu nu slabii nici sapt. trecuta decat un pound, deci trebuie sa existe o mobilizare mai serioasa din partea mea:) O saptamana buna va doresc si sporuri!
eu inca astept tortu'[:D] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
Merci Denisa! 17 Ianuarie e o zi buna pt zi de nastere:) Maru, adica cum tu inca astepti tortul ca's cam slow?
pai cum, aniversare fara tort? cine a mai pomenit? Denisam, sarut mana de para, oare merge cu o grefa, o portocala, o banana si un mar infulecati de dimineata? Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramona J
Mie-mi place sa alerg (babeste, cum pot eu[:D]), dar constat ca dupa doua zile m-a luat durerea de spate. Asta-i baiul la mine, am probleme mari cu spatele si ar trebui sa fac numai chestii low-impact.Olga, tu ce pilates faci? Caro, incearca Spark. Maninci orice, dar trebuie sa fii in limitele de calorii date de ei. Ajuta mult si daca ai un program de workout cit de cit. Eu nu m-am tinut de P90X, l-am incercat pe sarite. De acord ca abs e fain, in rest l-a descris bine Olga. Lume multa, oameni putini
si care sunt astea? [panic] Da-mi minte sa fac voia Ta, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ruxij, La multi ani! Cica am mai slabit un pound in weekend[:D]. Vroiam sa-i multumesc lui RamonaJ pt sparks, mie imi place desi am urit tot timpul sa notez ce maninc, poate pt ca e online e mai usor. Ah, si sa va mai multumesc ca am descoperit oatmeal de la voi ca mie mi se parea terci dar am dat de maple and nuts[:D] si I'm hooked. Bine ca nu are decit 210 calorii. Ica, mie mi-a facut foarte bine Pilates cind m-a durut spatele, mi l-a recomandat fizioterapeuta si am luat lectii private. maru, dar tu din prajitura aia, stii tu care[:D] nu ne dai si noua? Voi ati folosit retete de pe sparks? Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...