Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

North America: Moarte Kilogramelor (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ziua mea de cantar e marti. In felul asta, daca fac vreun exces in week-end, mai am timp luni sa repar cate ceva [:D] Si maine am de gand sa imi masor si cateva circuferinte, sa vad daca se duc si centimetri, nu doar kilograme. Ha, ha, auzi la mine, kilograme... parca vad ca maine vin sa ma laud cu vreo suta de grame [:D] maru, te-ai cantarit? [:D] Hai la raport! Vad ca voi ati dat jos binisor, felicitari! conchita, stiu ca ai sarbatorit-o pe Sonia nu de mult. Cum pe la alte subiecte nu ne intersectam, ii urez aici La multi ani! [s] Sa fie bucuroasa si vesela, sa exploreze si sa descopere cu drag minunatiile din jurul ei! Cum ati petrecut?
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai dat si eu jos 1 lb. Nu e drept, unii dau kg si altii ca melcul lb-uri[bang]. In weekend scap de tentatie pt ca sintem la ski. Mi s-au lungit ochii cind copiii mincau brownies si eu banana dar asta e. De azi intr-o luna sint la plaja asa ca am deadline scurt de inca 6lb, sa vedem... Eu n-am slabit prea mult dar intru in pantalonii marimea 8 asa ca zic eu ca zumba a replasat suncile. Oana, unde ati fost la ski? A fost meserias si asa de cald. O saptamina buna cu putine calorii. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In calitate de viitor rezident canadian, ma inscriu si eu in cursa. Eu sunt mica rau de inaltime, cu o conformatie mai solida asa...chiar atletica[:D]. Imi strica look-ul doar kg acumulate in ultimii 2 ani...am facut vreun an intreg tratamente hormonale, basca ca nu mai fumez de un an jumate...si asa s-au suit vreo 20 de kg pe grumazul meu. Am inceput de saptamana trecuta o dieta de pe culinar, mai soft asa..dieta yandirei, respectiv dimineata fructe cate vrei si incape([:D]) pranz carne cu 7 legume seara peste cu alte 7 legume.fara ulei legumele! Am dat jos cam 2 kg.n-am mancat eu chiar atatea legume, dar am mancat mult mai multe ca de obicei. am mai trisat si cu cate un ou din cand in cand.fiert of course![pofta] N-am facut sport saptamana trecuta, am zis sa ma acomodez mai intai cu dieta. Azi vroiam sa alerg o ora pe eliptica dar sunt obosita rau.Cred ca mai stau si saptamana asta fara sport si incep saptamana urmatoare. vreau sa tin dieta asta 3 saptamani. Bafta in dieta fetelor !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Donia conchita, stiu ca ai sarbatorit-o pe Sonia nu de mult. Cum pe la alte subiecte nu ne intersectam, ii urez aici La multi ani! [s] Sa fie bucuroasa si vesela, sa exploreze si sa descopere cu drag minunatiile din jurul ei! Cum ati petrecut?
multumesc frumos, Donia, iti intorc urarile cu drag pentru tine si familia ta. [pup] a petrecut doua zile, de-aia nici nu dau raportul pe-aici.[:I] eu am dus-o la teatru sambata si dupa aia am inaltat zmee pe plaja, apoi o cina romantica in ...doua. :-)) duminica a avut alt bairam cu familia tatalui ei si o trupa de copii la...nici nu stiu sa-l scriu, ca nu-l frecventez - chuck e. cheese? something like that. [url="http://madeinromanika.wordpress.com/"]made in romanika[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Conchita la multi ani pt Sonia! Ruxij la multi ani. Suntem dintr-o luna, nu si dintr-o zodie. Dar cica ne intelegem. Maru doamne ce-mi place printzesa! Adica bine ca nu-i porcusorul. Felicitari fetele pt lb. Nu conteaza ca-i doar 1, 2. Asta e ce numesc eu slabire sanatoasa si frumoasa. Vine si pelea dupa restul. Daca slabesti prea repede te trezesti cu pungutzele de piele atarnanda. Nu uitati cremele de hidratare by the way. Olga Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta. Albert Schweitzer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai bine mai fetelor, eu zic sa raportam cat slabim la cat avem de slabit per total. Ca eu am dat patru kg jos si mai am 20 (nici nu scriu in pounds ca ma ia raul). Cine vrea 2-3 kg normal ca se da mai greu jos. Si apoi eu mai zic una, e mai usor sa dai jos decat sa te mentii, acolo e arta ! Asa ca pe mine ma veti gasi pe acest topic muuuult timp de acum incolo [:)] Olga, ia zi-mi tu ce exercitii sa fac ca sa mi se mai subtieze mainile, ca mie greutatile nu-mi plac, la gym fac totul cu din alea de 1 lb, iar bluza de neopren cu maneci lungi nu am vazut [:D] Diana mama lui Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Life's a journey, not a destination"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...