Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

North America: Moarte Kilogramelor (3)


Recommended Posts

Eu raportez cu multumire 25 de minute pe eliptica, si nici macar n-a fost greu. Greu a fost sa gasesc timp si chef, dar ce bine m-am simtit dupa aceea!
Citat:
citat din mesajul lui conchita si o trupa de copii la...nici nu stiu sa-l scriu, ca nu-l frecventez - chuck e. cheese? something like that.
He, he, lasa ca o sa-l frecventeze Sonia [:D] E destul de popular pentru a sarbatori zile de nastere, deci probabil ca o sa mai treaca pe acolo, nu neaparat ca sarbatorita, dar ca invitata. Noi am fost de doua ori, iar copiii se distreaza de minune. Extrem de aglomerat si zgomotos pentru mine, insa ce conteaza? Dar ce zi frumoasa ati avut voi doua [il] As fi vrut sa fiu si eu [:I] La ce teatru ati fost si cat a durat? Are Sonia rabdare? Diana, nu prea ai cum sa subtiezi mainile cu exercitii, ci doar sa tonifici muschii. Atunci cand faci exercitii se consuma calorii, deci dispar grasimile, dar ele dispar uniform, nu dispare grasimea de pe maini daca faci exercitii pentru maini, asa cum nu dispare grasimea de pe abdomen daca faci abdomene. Se reliefeaza muschii, da, asta daca poti sa-i vezi de sub stratul de grasime (ca la mine inca nu e posibil [:D]) Fetelor, ce mai gatiti? Cu proteine multe si calorii putine? Ce combinatii carne - legume, ce condimente, ce arome, ce sosuri? Eu azi am facut o mancare de mazare cu pui in care am pus si o ceapa si cativa baby carrots, ceva usturoi, cimbru si busuioc, in sos de rosii. Nu mi-a luat mai mult de 40 de minute sa o gatesc, mai am si pentru maine o portie, dar dupa aceea ce mai fac? Ca asa de mult ma strofoc sa scornesc cate o mancare, parca nasc, nu alta! Nasc idei, asta fac!
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...