Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

North America: Moarte Kilogramelor (3)


Recommended Posts

RuxiJ nu mai mai admira atat ca asa mi se pare si mie, ca mananc mai nimic si vorba ta, cantarul e de alta parere. Auzi Ruxi, mai verifica tu acolo la spark daca exista Chicken Cesar Salad de la COSI. Cate calorii o avea ? - ea in sine nu cred ca ar avea multe dar are o bucata de paine, mai mult coaja, coapta in cuptorul lor - Doamne - orgasme succesive. Canada, la voi exista COSI asta ? Ruxij, la porumbul Indian exista ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buflea, Denisa te pune la ingrasat cu reteta ei de placinte (sorry Denisa[flo], puff pastry si cream cheese au tone de grasime. Eu le fac cu phillo pastry, adica cele ca foaia de hirtie si cu low-fat feta rasa si fix un ou. nimic mai mult. pe cutia cu foi gasesti procedeul de impachetare, ignora sfatul sa ungi foile, merg bine merci si fara sa le ungi. si daca vrei pune si spanac frunze peste brinza+ou inainte sa le impachetezi. va rog sa nu va luati de ciocolatosul meu, v-am zis ca eu sint addicted la ciocolata. adica una pe zi, pe putin, inainte de a ma alatura voua. daca nu pot sa maninc ciocolata macar sa ma uit la nenea si sa imi treaca pofta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelai- CREAM CHEESE LIGHT are clar mai putine calorii decat cascavalul, dc ambalajele mint, atunci si eu..ca de fapt asta era intrebarea lui Buflea. SI da,cred ca filo is mai slabe decat tender flake, si eu le folosesc, mai ales la strudel si placintele cu brinza si carne, dar eu i-am zis de tender dc vrea aluatul cel mai bun, nu cel mai putin caloric. Acum,haideti la raport, ca de retete am discutat destul, ca eu aseara am pacatuit, nu am mincat supa,ci o felie de piine alba cu sunca[q] si cred ca cam 150gr de cereale cherios..asa ca azi is la super-regim-mic dejun cafea , apopi la 11 o para, la 12 un mar si acum un sandvish-cu ceva havarti si sunca light-2 feliute.. Diseara sper sa rezist cu 1 oatmeal si 1-2 fructe. Denisa cu Emma Andrea 4 ani si Mark Alex 2,5 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fac si eu o pauza de impachetat si de o cola LIGHT, intru aici sa vad cu cate kg lipsa va mai laudati si dau peste budigaii negri, miscari lascive, orgasm, si, culcmea-culmilor, pateuri cu branza. asta in fata mea, o biata celiaca supraponderala. nu-i corect [q], ma'c sa mai bag o cutie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PHILIP, NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! Don't touch it! step away, easy, good girl! deci dimineata 2 bucatele mici de pateuri cu barnza, o banana prinz, bol de perisoare, fructe diseara...sper sa ma duc cu copkilu la inot (lui) si sa stau departe de fridge Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahaha, adica sa mai impachetez o cutie. azi am dat gata 8 [pk] anywway, dimineata oatmeal, la pranz pulpe cu smanatana (cred ca aveau alea la calorii), si acum niste rosii cu calamarii prajiti (i-am tavalit in faina de soia, pssst, don't say a word). pana la culcare, macar un mar, daca nu un castron de ciorba [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...