Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

North America: Moarte Kilogramelor (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Caro, sau cu Monti[:D] N-am mancat atata branza in viata mea, cat mananc acum cu Monti. Mihaela, sanatate multa si vointa. Nici mie nu imi plac deplasarile astea. La tine e bine ca sunt copiii mai mari. Si eu sunt de cuminte cu mancarea. A, vroiam sa va zic ca am incercat clatite din faina de sarasin si n-am mancat decat eu.[bang] Restul casei, a zis ca le asteapta pe cele din faina normala. Pe curand, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana-eu cred ca carnatii nu dau prea bine,dar in rest suna ok[:D]-poate doar i aluat 2-3 bucatele si atunci e ok.. Dar eu am balotat pina acuma cel putin vreo 600cal, si o salata greceasca medie(250gr),dar doar frunze, juma de rosie, 3 masline si feta..asta cat o fi..unde e RUXi sa ma salveze.. Restul pe unde sunteti, ce liniste....[:D] Denisa cu Emma Andrea 4 ani si Mark Alex 2,5 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CRISMIR BUFLEA , ce e mai COSI asta ca nici eu nu am vazut aici???..oricum un Caesar cu pui si crutoane are 1200 de calorii daca imi aduc bine aminte,m-am ars si eu odata cu el[bang][bang]....problema nu e nici puiul si nici crutoanele ci sosul[q]
Cum mai - 4 bucati de crutoane si 1 lingura de sos - o mie fucking doua sute de calorii ? ca in rest era numai iarba si 4 franjuri de pui ... Si mai sus dati verde la iahnie de fasole care are TONE de calorii si carbohidrati ? Ca acum musc pe toata lumea (de foame) ... Tip eu pe aici dar cred ca aveti ceva dreptate ca m-am cantarit de dimi si nimic ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci de cite ori sa va mai trimit pe Spark?[:D] Salata Cosi cu chicken si dressing are 621 de calorii. One cup de bean soup with ham are vreo 280. Buflea, you really need Spark, ca restaurantele fenteaza rau la calorii. Sint salate care au si mai multe calorii decit amarita asta de Caesar! Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, ca sa nu te mai chinui degeaba iti scriu aici citeva variante mai bune din meniul de la Cosi: Fire roasted veggie sandwich - 328 Signature salad light - 375 Turkey light sandwich w. honey mustard - 476 Bombay chicken salad - 188 Sesame ginger chicken - 508 Asiago baked omelette sandwich with spinach & tomato - 496 Bruschetta salad - 474 Eu il stiu pe Cosi, ca-mi mai luam si eu lunch de la ei. Anyway, daca mai vrei sa cauti variante, sint trecute pe Spark.[pk] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...