Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

North America: Moarte Kilogramelor (3)


Recommended Posts

Si eu am pacatuit la pranz, am fost la resto sa ma serbez cu echipa pentru luni. Mi-au platit consumatia, si pe deasupra mi-au luat brownie cu inghetata si artificie. Frumos din partea lor si rau ptr regimul meu.[:D] Si eu m-am mai apucat de o cura anul trecut pe vremea asta, si m-a tinut pana prin mai. Dar nu a fost asa drastica, ca si cea de acum. Acum nu renunt[:D] Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu raportez ca ma tin pe pozitii cu ciocolata si dulciurile si soft drinks, adica nu le-am atins. am scapat in trifoi azi la lunch cu chicken curry de la Thai Express dar n-am mincat tot orezul[:D]. breakfast au fost 2 cafele, cu un pic de lapte. acum rontai rice crackers si pt dinner la copii le fac pasta iar eu cred ca maninc un iaurt cu cornflakes. de cintarit, ma cintaresc duminica, dar, din nou, la pantaloni nu vad nici o schimbare[bang]. mai raportez ca nu am ajuns la Zumba ieri ca a aparut ceva urgent la servici dar mi-am platit membershipul la gym in avans asa ca sper ca asta sa ma motiveze sa ma duc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a-am stresat cu mutatul asta ca nu gasesc companii seriaose de mutat, de mutat masina etc asa ca de suparare azi am luat o pauza de pachete dar mi-am obosit ochii cautand pe internet dupa care m-am relxata la un film si 2 patratele de cioco neagra. pe langa astea, dimineata oatmeal, la pranz o pupla de pui si ceva smantana, dar nu intra nici mancarea, am aruncat restul la gunoi, apoi doua felii de branza. diseaara numai o salata, sper.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci dupa bagelul ala, la lunch am bagat o salata tot de la COSI ..scria acolo 425 calorii + 18% cat zicea Ramona ca mint astia, ies vreo 500 calorii. Nu mi-a dat nimeni cu caloriile alea de la bagel peste ochi - oare sunt sub 1000 ? Ah ! Si am mai mancat si un strugure - stiu ca sunt prea dulci, dar baiii, azi m-a durut capul dupa dulce, am avut cravings ...cum sa rezolv asta ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint cuminte in continuare: meniul meu zilnic este acelasi: dimineata si la prinz 2 feliute de tofu cu ardei gras rosu sau o feliuta de piine + un mar, cafea, masa de seara supa cu legume, o bucatica de pui cu legume (fasole, dovlecei, etc), 2 patratele de ciocolata neagra. Intre mese un pumn de migdale, un iaurt 0% cu fructe, 2-3 prune uscate, 4-5 cani de ceai verde. Azi am mincat in plus doar o bomboana, cind m-am uitat pe cutie si are 70 calorii [bang], asa ca nu am luat-o si pe a doua. Daca cintarul meu arata corect, saptamina asta am pierdut 2 kg deja [pk]. Este drept ca ar fii cele luate in timpul Craciunului, deci greul abia acum incepe...Va dau raportul miine [:D] Din pacate in weekend nu pot pastra aceeasi dieta si se pune o parte la loc... Uitati ce am gasit pe Yahoo France. Cica sa faci miscare pe burta goala, ca ar fii mai eficient pentru slabit. Azi m-am dus la aerobic fara sa maninc si am rezistat. Sa vedem cu ce efecte [:D] http://fr.news.yahoo.com/72/20100115/thl-votre-nouvelle-recette-minceur-march-0779602.html Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, maninca berries in loc de struguri ca iesi mai bine. Eu mi-am depasit cele zece mii de steps, n-am apucat in schimb sa notez mincarea. Cred ca am fost in limite. Beau zilnic cel putin opt pahare cu apa, le-am depasit si pe alea azi, ca prima data beau apa ca sa beau, iar apoi chiar mi se face sete.[:D] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai dupa ce ai avut o saptamana salbateca ai slabit 2 pounds? iar eu stand pe uscat o saptamana, am tot 2 pounds? unde e dreptatea? Cum de slabim noaptea? Seara ma cantaresc, si dimineata iara, concluzia, slabesc in somn? Cum asa?
Citat:
citat din mesajul lui Ana Stroe
raportez un kg amarit pierdut [pk], cintarit de dimineata dupa doua ore de sauna+turbillon ieri; http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...