Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni, sigur ca daca dau drumu la calculator copii sunt calare pe mine si fiecare vrea altceva si iese o brambureala si o balamuceala ca prefer sa nu-l deschid decat daca-i musai. Acum aveam fetele la noi si se joaca asa ca ma lasa si pe mine un pic in pace.

vad ca nici Diana nu merge la gradi. presupun ca pe motiv de febra. Bine ca i-a trecut.

Eu nu o mai duc pe Ioana la gradi pana in martie. Sa treaca nenorocirile astea de raceli si gripe si viroze. Multumesc lui Dumnezeu pana acum n-am incasat-o. Este mult mai bine decat anul trecut dar nu zic hop pana nu trec parleazul ca iarna este in toi.

Ce-i nasol cu statul acasa este ca nu prea reusesc sa-i organizez sa mai invete cate ceva. Ei numai ar sari, ar cotrobai, ar face debandada, s-ar certa, s-ar bate sau ar conspira impotriva mea. mai facem noi una alta dar nu la nivelul la care se vorbeste pe aici.

Denisa eu le-as fi zis alora de la gradi sa nu o mai streseze atat de fetita mea cu invatatul[8D][flo].

Astery, este absolut normal sa nu servesti parintii cu tort!!

Bee imi pare rau ca vomita bb tot ce papa, parca Bia lui cata avea problema asta. Ma bucur sa aud ca sunteti bine.

Ingrid presupun ca mandruta ta este inca bonlavioara. sanatate multa puilor.

 

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)

filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marchplayer
Super misto sa mergeti asa gasca mare. O sa va vizitez si eu ca acum conduc si eu si nu mai depind de cineva.daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) filmulete
align="right" id="quote2">Asta voiam sa aud [pk][:D]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[cit]
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ursoaico, urmatoarele masele care cresc sunt cele de 6 ani(ar fi cam prea devreme sa creasca acum).

Atentie mamici la acele masele ca sunt definitive! sa nu le lasati a se caria in ideea ca le va schimba. De schimbat se schimba doar dintii de lapte, pe care copii nostrii ii au deja in gura(20 la numar).

N-am mai auzit de durere de mandibula. Ori s-a lovit ori vorba Monicai are vreo carie.

Ioana mea are o carie la o masea si o are de ceva vreme(cred ca vreo 6-7 luni). Nu o sa o duc la dentist pentru ca nu o doare si nu s-a marit intre timp si nici nu a afectat alte masele. Asa ca incerc sa nu o traumatizez cu dentistul de la varsta asta.

cand le vor creste masele/dinti noi vom merge la dentist si le vom sigila sa nu fie afectati aia noi de cariile existente.

 

 

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)

filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.Hop si eu la cafea si am zis sa scriu ceva, ca tot nu fac decat sa balangan cu piciorul bouncerul sa adoarma viitorul iepuras [iepu] Pai da, ca pe langa dintisorul de jos iesit pe jumatate, deja i-a tzasnit la vedere si cel de alaturi [olala]

Diana a dormit la mami si a luat-o taica-su de-acolo, dar s-au dus direct in centru ca e o expozitie de reptile si paianjeni - tarantule si alte din astea [bang] Poate incepe si Diana sa le indrageasca [:-@] Ma indoiesc,desi a zis ca vrea sa mearga.

Aseara ne-am uitat la o comedie bolanda pe DVD - THE HANGOVER (MAREA MAHMUREALA) am inteles ca a luat Globul de aur sau asa ceva.Chiar merita ca am ras destul,nu prea am mai ras demult asa la vreun film.Drept e si ca-s pretentioasa,de exemplu Ghita rade la o multime de prostii la care mie nu-mi vine sa rad.

DANIELA si eu am vorbit deja cu dentista sa ii sigileze maselele alea cand ii vor iesi Dianei.

Gata a adormit deja Tudor [pk] ,merg sa imi mai pun un film daca tot le-a adus,e tot o comedie,ceva cu Sandra Bullock.

 

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

 

[cit]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neica da frig rau mai este.

 

La noi frig da soareeeeee cat cuprinde, din ala cu dinti. Acum copii sunt mancati si culcati dupa ce i-am tras cu sania prin cartier vreo 30 de minute, s-au mai jucat un pic si cu copii.

Monico am bagat si eu sa-mi iau THE HANGOVER.

De unde aduce Ghita filmele? Le imprumuta, inchiriaza, cumpara??

ma duc si eu sa ma bag langa copii, mai vizionez un serial ceva(ma uit la o prostioara "one tree hill")

 

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)

filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...