Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

nasterea la arcadia - iasi (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bebelin a primit nota 9 pt ca a fost puturosica,lichdul amniotic era verde cica.rahi a fost super ok ca mi-am revenit repede din ea.si nici nu ma deranjeaza.operatia iarasi aproape ca nici n-o simt.ma mai inteapa putin pt ca stau mereu cu gaza in brate 41 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a fost dureros mai ales de la pe la ora 9 la 10.aproape insuportabil.se pare ca nu tolerez asa bine durerea in zona aceea pe cat credeam.asa cum m-am gandit si eu med anestezist mi-a recomandat sa nu fac epi pt ca bebe la aproape 4 kg e mare si ar fi fost grea expulzia cu o parte din simturi amortite 41 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oiyoy
a fost dureros mai ales de la pe la ora 9 la 10.aproape insuportabil.se pare ca nu tolerez asa bine durerea in zona aceea pe cat credeam.asa cum m-am gandit si eu med anestezist mi-a recomandat sa nu fac epi pt ca bebe la aproape 4 kg e mare si ar fi fost grea expulzia cu o parte din simturi amortite 41 saptamani
Am inteles, eu sunt sigura ca daca claudita era maia ctiva puteai nste natural, dar asta nu mai depinde de noi! Ma bcuur ca esti bine, asta e cel mai imp! Am avzut poze cu claudita, nu inteleg de ce avea obrajorii asa rosii, s-a iritat cumva in timpul nasterii, sau fiindca avea peste 41 sapt? DPN 15-22 mai, fetita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca se poate.nu te impacienta.in cele din urma eu am inteles ca de-acum inainte totul e relativ si e bine sa ai un plan dar sa stii ca el nu e batut in cuie. Dada ai o fata...sa-ti traiasca bine!55 cm?wow...probabil eu eram cea care n-a iesit luni din salon pt ca abia ma adusesera de la reanimare.dar sigur mi-am facut simtita prezenta in blocul operator[:D][:I] 41 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

probabil si de la efort dar Claudita seamana cu mine care-s mereu rosie in obraji acum nu mai e asa rosioara.de icter mi-a zis med de la neonato ca daca n-a facut cat a stat acolo acasa e f putin probabil sa mai faca.si daca pare mai galbioara sa nu ne speriem 41 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oiyoy
probabil si de la efort dar Claudita seamana cu mine care-s mereu rosie in obraji acum nu mai e asa rosioara.de icter mi-a zis med de la neonato ca daca n-a facut cat a stat acolo acasa e f putin probabil sa mai faca.si daca pare mai galbioara sa nu ne speriem 41 saptamani
Important e ca e sanatoasa.Mai asteptam poze cu buburuza.Ai lapte, suge bine mandruta?? DPN 15-22 mai, fetita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da laptic avem si bebe suge.inca n-are un program stabil de papa.suntem in curs de stabilire.Multumesc industriei farmaceutice ca exista Garmastanul, ca ma cam dor mameloanele.sper sa-mi revin cu el.imi mai pun si comprese cu ceai de musetel.nu stiu daca si alte mamici au intampinat pb asta. 41 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...