Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Lumanare ceara naturala


Recommended Posts

Stie cineva unde gasesc lumanare de botez din ceara naturala? De data asta m-am hotarat sa fac singura aranjamentul, dar vreau neaparat din ceara naturala. Roli mami de Andrei [bonjovi](16 ianuarie 2008) si Marc [cavaler](9 iunie 2006) Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am facut ca nasa la botezul finutului aranjamentul lumanarii de ceara luata de la Bis. Rusa ( este la Universitate) pe langa Fac. Spiru Haret- nu mai stiu cat am dat acum aprox. 3 ani dar ceva in jur de 13-4 lei??!!. cam asa a aratat! https://picasaweb.google.com/lh/webUpload?uname=mamidestefi&aid=5608442648921123169 Mie asa mi-a placut si asa am facut! Dany [mamica][copil]Stefan-Ioan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt. raspunsuri. Intre timp, am aflat, pt cine mai e interesat ca se gaseste si la schitul Darvari. Am rezolvat, in sensul ca am facut botez de urgenta si am luat lumanare chiar de la biserica de unde avenit preotul. Nu am avut timp sa-i mai facem aranjament floral, dar o sa-i facem la botezul in biserica, la 40 de zile. Roli mami de Andrei [bonjovi](16 ianuarie 2008) si Marc [cavaler](9 iunie 2006) Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...