Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (53)


Recommended Posts

salut! am intrat in fuga sa va prezint un supliment care n-ar trebui sa lipseasca din doza zilnica de "vitamine": Ashwagandha. (am pus ghilimele pentru ca este o planta nu o vitamina in sine) excelent mai ales pentru imunitate dar si combaterea stresului / depresiei (Dark sun, parca tu intrebai?!) cititi aici pe scurt despre proprietati: http://www.natural-cure-guide.com/natural-cure/ashwagandha.htm si pentru cine vrea documentatie stiintifica asupra proprietatilor curative, cititi aici un studiu medical amanuntit de exceptie: http://www.altmedrev.com/publications/5/4/334.pdf am scapat rapid cu acest supliment de un virus care ma facea sa tusesc (circula pe aici in nestire de cel putin 2 luni si oamenii sint diagnosticati cu bronsita, li se da antibiotic ce bineinteles...nu functioneaza) sanatate! [flo] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Allure, te rog frumos recomanda-mi si mie o crema cu care pot sa-mi fac masaj impotriva celulitei. Sunt slaba, sunt relativ tonifiata, dat fiind ca fac sport regulat doar de 4 luni, insa vreau sa incep si masajul pt zona din spatele coapselor, care nu arata ok deloc. Sunt tot felul de creme pt asta in farmacii care promit promit, promit , insa sunt pline de parabeni, iar eu sunt 100% adepta produselor organice. vad ca tu esti doxa de informatii pt o viata sanatoasa ... ce pararere ai de asta de exemplu

http://www.amazon.com/Supercharged-Organic-Anti-Cellulite-Treatment-LCarnitine/dp/B003TY77OQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1313561832&sr=8-1

 

am mai vazut si pe situl perricone crema asta

 

http://www.perriconemd.com/product/skin+care/loss+of+elasticity/cold+plasma+body.do?sortby=ourPicks

 

Daca tu stii si altele, te rog frumos ajuta-ma !

Multumesc mult de tot

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna!

 

Eu am fost plecata la tara la bunica mea cu piticul 3 zile..s-a cam dus de rapa cura mea, ca bunica mea a facut placinte si toate alea. Ma mai consoleaza ca erau bio[:D].

 

 

Aseara am revenit la abdomene ....am gasit o piscina faina in cj cu aqua gym..numa sa am vreme sa ma duc..poate il plasez nitzel pe Stefan la bunica-sa si 1 ora ma duc.

 

Plec la plimbare cu piciul meu...punem si asta la capitolul miscare.

 

 

Pearl

 

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

 

Elena + bb Stefan

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri: plimbare, 4 ture pe ceva aparat pe care nu-l pot descrie in parc, 3 serii pe un aparat pt musculatura picioarelor.

 

Mai am un pic pana la 55[:)]..yei. Vreau cam 53 sa am.

 

Pearl

 

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

 

Elena + bb Stefan

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Allure
acum inteleg de ce unele persoane nu pot slabi desi maninca putin si fac miscare. Pe scurt: daca hormonii sint vraiste, nici o sansa de slabit.
align="right" id="quote2">Uuu! Astept de ANI INTREGI sa intelegi asta Allure si ma bucur ca in sfarsit s-a intamplat [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rall
Citat:
citat din mesajul lui Allure
acum inteleg de ce unele persoane nu pot slabi desi maninca putin si fac miscare. Pe scurt: daca hormonii sint vraiste, nici o sansa de slabit.
align="right" id="quote2">Uuu! Astept de ANI INTREGI sa intelegi asta Allure si ma bucur ca in sfarsit s-a intamplat [pup]
align="right" id="quote2">Si dupa ce am inteles chestia asta,ce-i de facut??[:I]************************************Whatever happens don`t let go of my hand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

exista lume care inca se mai gindeste la ce am spus eu acum 2 ani? ...ok...

a curs multa apa pe Dunare de atunci iar pamintul s-a invirtit de 2 ori in jurul soarelui, timp in care modalitatile de abordare a situatiilor au cunoscut schimbari majore... :)

 

in acest spirit n-am sa adaug decit ca dereglarile hormonale constituie o explicatie a fenomenului, nu o scuza. solutii exista. ~ "If there's a will, there's a way"~

 

Ladybird, cu rabdarea treci marea. Tine-te de o viata sanatoasa (sport regulat si mincare cumpatata fara excese) si vei avea rezultate solide pe termen lung. Cremele si pilulele de slabit sint basme.

 

O zi buna sa aveti!

 

 

 

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am revenit si noi din vacanta; s-a dus pe apa sambetei programul de abdomene si cu all inclusive am reusit sa mai adun ceva pe mine. Am mancat zilnic gratar de peste dar am scapat si pe la cartofi si cate o prajiturica[:D] Allure, e rau daca fac zilnic abdomene? adica recomandarea e sa fac cu pauza de 1-2 zile, dar daca e zilnic ce se intampla? bine punctat cu dereglarea hormonala; eu am Hashimoto, e boala autoimuna, nu am leac, am intrat in hipo, de asta am si luat in greutate si nici sub doza de hormoni adaptata nu reactionez (inca) bine. m-ai amuzat cu cremele anticelulitice; eu inca le folosesc, am unele profesionale si le folosesc cand fac masaj. Dorsilia, pntru tiroida se recomanda TSH, T3, T4 si ATPO. Incerc sa-mi fac si eu zilele astea abonament la sala. Ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...