Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Allure, nu ne parasi[flo]

 

Mai, pt mine cea mai buna 'cura' de slabire a fost dragostea[:-@], mai bine zis suferinta din dragoste, cat mi-a fost bine langa un el am pus lejer 4-5 kg:([:I]...le-am dat jos rapid dupa o perioada din aia crunta, e drept si cu ceva sala pt tonifiere si psihic.

 

Weekend frumos tuturor[flo].

 

Pearl, felicitari, esti o mamica ambitioasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Vad ca a aparut lume noua! Welcome!! [flo]

Un scurt rezumat sa fac si eu: bifat vacanta frumoasa, ceva kg in plus (astea nu-s frumoase [:D]) si de azi i am back in bussines.

Sorinsonia am avut si eu un timp in care pepenele rosu ma balona... acum vad ca a trecut simptomul asta. Incearca sa nu mai mananci un timp si vezi cum iti este.

Ii urez si aici Luminitei sa aiba un bebe frumos, sanatos si papacios.

va [pup]

 

Only me

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dorsillia - la doctor. Sint analize de singe sau saliva din cite stiu.

 

Ella - daca ai timp sa faci abdomene in fiecare zi si asta e singura zona pe care vrei s-o lucrezi, da-i inainte;

 

Sorinsonia, usor de aflat. Maninca mai putin pepene si vezi ce se intimpla :)

 

Dark_sun, nu e vorba de parasit ci de timp. Imi place sa impartasesc din cele aflate dar uneori sint altele care trebuie facute mai inainte.

 

Va recomand o carte pe care am ochit-o de mult si vreau sa mi-o cumpar: "Slow death by rubber duck". Am citit reviews si citeva pagini bune din carte aici si m-am ingrozit: http://www.amazon.com/gp/product/1582437025/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller=

 

ce sa mai! traim intr-o eprubeta plina de chimicale si nu exista iesire [bang]

cearsafurile si camasile "Wrinkle resistant" sint tratate cu formaldehida (care e cancerigena), ... hainutele de copii (unele) sint tratate cu "flame retardant" extrem de daunator...si multe altele veti afla citind.

 

eliminarea cit mai multor toxine din viata noastra e esentiala (toxinele ne fac sa luam in greutate si ingreuneaza procesul de slabit...ca sa fiu la subiect)

 

mai multe cu alta ocazie. acum ma grabesc. weekend placut!

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dorsilia
bunastiti cumva si ce fel de analize pot indica eventuale dereglari hormonale ?mercilia
align="right" id="quote2">Du-te la endocrinolog, se incepe cu tiroida in general, iti va recomanda analizele si iti va face eco.Se stie de influenta hormonilor,spre exemplu celulita printre alte cauze are si anticonceptionalele.**Fur is for petting***http://www.facebook.com/#!/adoptiicainiwww.adoptiipisici.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure,

 

al doilea link e revelatie; e oare posibil sa arati asa la 72 de ani? cu pielea aia intinsa asa? si pana la urma nu ambalajul conteaza, dar presupun ca femeia e si sanatoasa tun.

 

eu continui abdomenele, dar nu reusesc mai mult de 100/zi...dupa 8 saptamani vad niste linii firave, dar poate ca doar in inchipuirea mea[:D]

 

Ella

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella... doamna e mulatra...pielea lor e plina de colagen. Pielea noastra alba se rideaza...Asta e. Dar la corp se poate lucra indiferent de culoarea pielii. Pe mine m-a impresionat tonusul muscular si flexibilitatea.

 

Treaba cu abdominalii e asa: grasimea de pe burta (sau oriunde) se topeste cu cardio si dieta hipocalorica; muschii (tonusul) se construieste cu exercitii variate la intensitate destul de mare pe timp scurt (10-15 minute de aprox. 2 ori pe saptamina).

Daca tu faci aceleasi miscari in fiecare zi, ma tem ca n-o sa ai rezultate.

 

Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=mQHugVaKM1M

 

Fa-l pe asta de 2-3 ori pe saptamina si ai grija la dieta (fara prajiturii. fainoase si mincat tirziu [:)])

In 2-3 luni vei vedea rezultate garantat.

 

Dureaza numai 15 minute. Oricine gaseste 15 min intr-o zi de 24 ore

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu][flo][flo][flo]

 

Allureeee, ma bucur sa te revad[pup][pup][pup]

ai cont pe fb??Eu recunosc , intru pe DC din an in paste, m-am mutat pe fb:)

 

 

Nikole, mami de Albastrelid="blue"> si Albastricaid="blue">

 

 

And I saw the river

Over which every soul must pass

To reach the kingdom of heaven

And the name of the river was suffering –

And I saw the boat

Which carries souls across the river

And the name of that boat was

Love.

 

---Saint John of the Cross

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...