Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Deeeci..deeeci!!! Vesti marete: m-am inscris la fitness[pk] In sfarsit, am resit sa ma mobilizez. Acolo este un nene care ne spune la fiecare ce sa facem , in functiew de zona pe care o dorim imbunatatita. Azi am facut biceps, triceps, umeri cu gantere de 1 kg, pt picioare ceva ex cu mingea aia mare si ceva ex pe saltea + abdomene ff moderat. Dupa cum zicea Allure, proteine multe, carbs cat de putin, seara maxim un pahar cu lapte/iaurt. No, sper ca in 2 luni sa mai arat si eu a om[:)]. Pearl Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata. Elena + bb Stefan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca e vb de ambitie, cat ca ma percep pe mine ca pe o persoana care face sport...am facut o forma sau alta de miscare de cand ma stiu. Azi am lucrat partea inferioara a corpului plus abdomenul, unde o iau mai usurel. Target: 53-54 kg (acum am 55), abdomen cat de cat plat, tonifiere. Pearl Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata. Elena + bb Stefan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele!

Va mai citesc si eu de pe margine, momentan nu fac nici un fel de sport, ma solicita destul de mult fie-mea, astept sa nasc! Am pus 10 kg, sper sa scap repede de ele. Marea problema sunt cele 3 in plus puse de srbatori inainte de a ramane insarcinata.

O sa vin pe baricade dupa ce nasc!

Va pup!

 

Mami de Livia (8 iunie 2007) si [gravi] 36+ [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui chiquitita
Salutare fetele! Va mai citesc si eu de pe margine, momentan nu fac nici un fel de sport, ma solicita destul de mult fie-mea, astept sa nasc! Am pus 10 kg, sper sa scap repede de ele. Marea problema sunt cele 3 in plus puse de srbatori inainte de a ramane insarcinata. O sa vin pe baricade dupa ce nasc! Va pup! Mami de Livia (8 iunie 2007) si [gravi] 36+ [fetita]
Chiqui, nu am stiut ca esti gravida!!!Nastere usoara si bebe perfect!!!wow...vine a doua fetita!suuuper! Nikole, mami de Albastrel si Albastrica And I saw the river Over which every soul must pass To reach the kingdom of heaven And the name of the river was suffering – And I saw the boat Which carries souls across the river And the name of that boat was Love. ---Saint John of the Cross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!

In primul rand FELICITARI CHIQUITITA!!!id="red"> Sa ai o fetita frumoasa si sanatoasa!! [pup]

Ellaid="red"> faceam cam in fiecare zi exercitii dar acum am o perioada foarte stresanta si nu mai am chef de sport [:D], insa vad ca slabesc si asa desi eu inainte ma ingrasam cand treceam prin stres.

 

Only me

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

hei, ce mai fac extraplatutele?chiar toata lumea are pachetele pe bulticuta?ce bine ar fi

nah ca io am nascut o scumpete de fetita (deh cioara [:D])si acum am niste suncane de nici nu mai gasesc buricul de ele..mi-ar fi aur ,sfaturile voatre,ca mi-e cam neclar ce tip de miscare pot face acum la aproape 5 luni de la cezariana [pup]

 


Mamica fericita de fetita cu fundita

 


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim

Albert Einstein


Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...