Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (53)


Recommended Posts

pfa ce sperante imi puneam ca o sa primesc o gramada de raspunsuri..ce pacat ca a "disparut"acest subiect[flo]

spun si eu LA MULTI ANI sarbatoritelor lunii Allure , Lumi , Hannen si cred ca ma mut la alt topic

 


Mamica fericita de fetita cu fundita

 


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim

Albert Einstein


Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari, Georgia pt bb! Sa te bucuri de ea si sa fiti sanatoase!

 

Eu nu pot sa te ajut pt ca am nascut natural, deci nu stiu cum e cu sportul dupa cezariana.

Si da, topicul asta a decedat..nu mai intra fetele pe aici. Eu inteentionez sa reiau sportul asta dar peste 2 sapt, cand pleaca baietii in vacanta, sper sa si reusesc.

Cred ca poti face pt inceput Pilates.

[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stiti ce mi-a placut mie la subiectul asta, ca a fost un subiect extrem. A fost fain atat timp cat toata lumea avea un scop clar si bine definit, mancare supersanatoasa si sport ca o religie. Pentru mine a fost un wake up si le datorez fetelor multe schimbari in bine in viatza mea. In momentul in care s-a inceput sa se discute de retete, sportul a fost o chestie colaterala de care lumea isi mai amintea din cand in cand subiectul a murit. O mai citesc pe Deus pe blog si ma bucur ca zi de zi duce mai departe spiritul unei alimentatii sanatoase si a sportului intensiv. Allure vad ca tine steagul sus si continua stilul de viatza sanatos, pe Lumi am pierdut-o din vizor , alte fete le mai vad pe la diverse subiecte, acum ne chinuim sa ne mai ajustam kg , dar subiectul asta va ramane mereu de referinta pentru mine.

 

Marinaid="Arial">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io abdomen extra-plat n-o sa mai am niciodata.

 

Mie dati-mi solutii pentru sani. Ce exercitii serioase pot face care sa aduca rezultate? Nu pot flotari ca-s baba si am o incheietura beteaga.

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009id="teal">

Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza. id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la sani lasati e la fel ca la pielea de pe abdomen....doar niste silicoane te mai salveaza, nu cred ca poti antrena muschiul sanului prea mult.

 

Caro, extra nu ca am pielea dar destul de plat cat sa concurez adolescentele[:D]. Africa m-a tras putin inapoi dar incep sa imi revin incet incet si sa imi aduc aminte de bunele invataturi.

Adevarul ca in Ro ajunsesem fanatica cu sportul , 6 zile pe saptamana hard sport si cateodata intindeam si pe a7-a, mancat dupa manualul de nutritie, probabil de asta ravagiile africane nu au fost asa mari si cu putintel strans din dinti imi revin sper

Dukan e criminal asta e clar

 

Marinaid="Arial">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, mie Dukan mi se pare nu numai criminal de tinut, mi se pare si criminal pt organism! Nu atat pt tine care esti vegetariana, cat pt cei care nu sunt! Scriu asta numai aici, la subiectul asta, pt ca fiecare isi ia deciziile singur si nu vreau sa intru in nicio polemica.

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pt organism eu sunt ok, dupa multa vreme am bagat ceva peste dar de vro sapt doua am incetat pt ca nu pot sa-l mai vad in fatza okilor. In rest cred ca dukanul meu e infometare, acum cu legume si proteine e ok daca tin balanta mai inspre proteine

 

Marinaid="Arial">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...