Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (53)


Recommended Posts

va zic eu de Lumi.

Are bebe mic de 4 luni . Un baiatel frumos , dulce si fotogenic ca maicasa.

Ea a avut o burta imensa si muulte kilograme, dar nu va inchipuiti cum arata dupa 4 luni de la nastere. S-a apucat de Shaun chiar daca a avut cezariana de vreo luna (sper sa zic bine) si arata fantastic.

 

Elena & Denisa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Transmite-i ca avem nevoie de ea si de shaun ala, io incerc cu tracy anderson dar mai am pana pun mana pe dvd-uri pana atunci am decis, zilnic coarda, 200 abdomene si un exercitiu cu gantere . Acum rezist jum de ora intens vreau sa cresc progresiv la o ora. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, transmite-i felicitari si sa-i traiasca puiul! [flo] Cred ca in 3 luni o sa fie extraplata mai ceva ca inainte cu ajutorul exercitiilor lui ST. [pk] Cine se baga sa formam din nou un grup de exersat? Cu raport zilnic si idei de retete, tips & tricks? [8D] Eu exersez oricum dar e mai fun sa avem interactii si exchange de info. Hai ca a venit vara si anotimpul costumului de baie...[:D] Anyone? ps. - Georgia, sa-ti traiasca puiul! Banuiesc ca esti prima pe lista? [:D] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “As houses well stored with provisions are likely to be full of mice, so the bodies of those who eat much are full of diseases” Diogenes "Alkalize or Die!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai am insanity:) ma gandeam sa mai schimb , mi-am comandat tracy anderson dar cred ca incep insanity. Dn pacate conditia mea fizica nu e la nivelul ala asa ca tb sa-mi fac un program scurt de intrat in mana. In seara asta am executat 30 min sarit coarda cu intensitati diferite si abdomene. Am transpirat ca un caine si ultimele 2 min de abdomene am harait efectiv. Imi propun sa fac asta seara de seara . In plus nu am uitat de sfatul lui Deus periat cu o perie aspra pe corp uscat, un 5 min asa de inviorat circulatia, o baie fierbinte si acum parca am chef de munca nu de somn:) Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistita ca si eu tot asa am transpirat. E si ff cald aici. Si nici eu nu ma vad in stare acum, dupa proteinele alea lesinate sa execut un Insanity cap coada. O sa incep cu incetisorul si alternez inceputul ala nebun de la Shaun cu hip hopul lui. Ma duc la culcare ca dimineata tb sa duc copilul la scoala. Noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dor mi-a fost de voi .[pup]Felicitari proaspetelor mamici.Sa va traiasca puiutii si sa fie sanatosi. Si eu trebuie musai sa ma intorc la vechiul tzel din viata,numai ca nu stiu cum sa reusesc. Muncesc atat de mult inait ajung epuizata acasa.[q]Citeodata abia ma mai tin in picioare ,de unde putere de sport ?[q] Nu stiu cum sa fac . ************************************ Whatever happens don`t let go of my hand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, si eu cu dor de voi[flo].Felicitari celor care au nascut intre timp si pt mentinerea unui stil de viata cat de cat sanatos!Pe mine iarna m-a deprimat complet si inca nu am reusit sa reintru in circuit cu mancare sanatoasa si mult sport. o zi frumoasa tuturor[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine imi pare sa va revad!

Hannen, eu sunt in aceeasi situatie. Mi-am schimbat jobul si lucrez extrem de mult, 10 -12 ore pe zi, ultimele 2 acasa, cateodata noaptea. Plus copii si tot ce tine de casa ..sunt efectiv rupta. Dar vine vacanta copiilor peste o saptamana, ii trimit pe amandoi in tabara si la bunici si neaparat tb sa reiau sportul. Si nu neaparat pt fizic cat pt psihic. M-am simtit fantastic de bine cat timp am facut sport..scoteam stresul din mine..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...