Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CD Superbebe


Recommended Posts

A fost pe piata o colectie de CD de la superbebe, se vindeau cu revista.Fetitei mele ii place fff mult cel cu cucu bau si cu puzzelurile acelea...insa [bang][bang] l-am pierdut de vreo saptamana si cand isi aminteste de el incepe si se bazaie prin casa[q] Am marea rugaminte daca stiti de unde pot cumpara altul, pe net nu am gasit nimic si nici nu mai stiu exact cum se numea Cd-ul ca avem o gramada, sau macar daca il are cineva as fi recunoscatoare daca ar putea sa ni-l copieze si noua pe un CD, platim orice costuri numai sa il "recuperam cumva " [pup] "Invatatura din constrangere nu este facuta sa ramana, dar cea care patrunde in suflet prin dragoste si bunavointa, aceea ramane acolo pentru totdeauna" Sfantul Ioan Gura de Aur Raluca mami de gargarita Andra-Bianca DN 26.12.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Flori am incercat insa la ei pe site nu au informatii despre cd si nici macar o adresa de mail sau nr de tel pt contact(sau cel putin nu am gasit eu [:D]) Singura informatie era aceea ca daca vreau sa completez colectia cu vreun Cd pe care nu l-am putut achizitiona sa cumpar o revista, sa completez un formular de acolo si sa trimit la ei si poate il trimit in termen de 30 zile....mi se pare cam prea mult...daca l-ar avea cineva de aici poate am putea reusi ceva mai repede [pup] "Invatatura din constrangere nu este facuta sa ramana, dar cea care patrunde in suflet prin dragoste si bunavointa, aceea ramane acolo pentru totdeauna" Sfantul Ioan Gura de Aur Raluca mami de gargarita Andra-Bianca DN 26.12.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...