Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "hand-made"


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lili, multumesc [pup] Mai incearca cu poza... eu as vrea sa vad ce a iesit [:D]

 

Acinorev .. curaj .. si vei vedea ca se poate [;)]

 

Eu sunt dupa prima zi de targ .. si cateva ore de somn care nu mi-au fost de ajuns, dar nici nu mai pot sa mai dorm [bang] Primele impresii despre saduta mea de la targ sunt bune .. dar .. azi nu a fost nimeni in afara de ziaristi. Ah .. ba da .. a fost un client ratacit ... deci tot pot sa ma bucur de vanzarea unei perechi de cercei. Eu continui cu seria balbaielilor pe la interviuri. Azi au fost o gramada de camere de filmat pe acolo, sa pregateasca terenul pentru evenimentele din weekend. Mie in ultimul minut mi-a venit ideea salvatoare: inel de logodna sau verigheta pentru casatoriile de o zi oficiate langa mine de "pastorul Valentin". Acum ma apuc de o tura si o serie de verighete [:D]

 

... frumoasele mele felicitari quilling au fost inundate de o ploaie de la poale Tampei[q]. Asta de bine ce au fost admirate si au aparut si la stiri pe MixTv. Asta e .. ghinion ... dar ce pot sa fac.. daca nu m-a facut mama fabrica ? [bang]

 

Eu sper ca de maine se duce vestea targului..si va veni lumea cu mic si mare, caci azi au fost doar organizatorii si presa pe acolo [:)]

 

Va pup [pup]

Deea

 

made in Brasov

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, esti de apreciat!!! imi pare rau de felicitari! :(

acinorev, bun venit! si spor! daca te-ai hotarit ce vrei sa faci, ca de aflat cum anume....ai de unde! traiasca netul si fetele de zahar de-aici!

gabriela, mergi la targul de sf valentin?

eu chinui acum un tablou la comanda (un calut pentru o fetita) uf! mari emotii imi creaza comenzile [bibe]

 

http://decoratiuni-pentru-copii.blogspot.com/

http://gospodina-bubulina.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea felicitari pentru targ. Sigur va fi mai multa lume azi pe acolo mai ales ca e si weekend. Ionita asteptam cu nerabdare calutul. Sunt sigura ca va iesi o minunatie cum de altfel tot ce iese din mana ta. Acinorev bine ai venit in club. Fetele din Iasi sunt aproape de tine si poate va imprieteniti si faceti cate o claca. Sigur vei reusi sa faci si tu minunatii, vointa sa ai. Eu am planuri multe dar prea putine le-am pus in aplicare, astept sa vina vremea buna sa am mai mult chef de lucru. www.floar3d3colt.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor...ma pregatesc de targul de maine de sf. Valentin...sper sa nu fiu dezamagita si sa fie bine. Deea...e groaznic ce ti s-a intamplat..de asta intrebam eu la un moment dat cum ar putea fi felicitarile ambalate sa nu se strice...ufff...cred ca ti-e asa de ciuda... Multa bafta la targ, i-am trimsi unei prietene link-ul cu blogul tau si a ramas impresionata ...felicitari din partea ei. Acinorev vino maine la targ sa ne vedem si sa vezi cum te apuca "febra"...eu acum in ianuarie m-am apucat de "mesterit" si-mi place...acum sa vad cat de sifonata sau nu voi fi dupa targul de maine...desi am de gand sa merg si la cel de martisor daca va fi..iar in vara ,ma gandesc deja la bijuterii [olala] Sotul se uita cam circumspect la mine...nu prea il incanta ce fac....in schimb copiii sunt si ei molipsiti si ma incurajeaza...ba chiar modeleaza sau mai fac cate un quilling...viseaza c-o sa castigam de-a bani...eu zambesc pe sub mustata...oricum m-am distrat grozav ca cel mic a facut o felicitare, a dus-o la scoala...si a primit o comanda de un fluturas. A venit asa mandru acasa cu 1 leu si cu prima lui "comanda" (e in clasa I). Pupici si sa-mi tineti pumnii maine, Gabriela si baietii [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acinorev bine ai venit[flo] gabriela multa bafta la targ!te asteptam cu vesti bune!haios baietelul tau cu felicitarea, lasa ca este bine, asa isi dezvolta creativitatea[:)] ionitza este superb tabloul tau! felicitari! lili@domnisorica daria [url="http://inlinethumb54.webshots.com/46325/2184867090048202032S500x500Q85.jpg"]my creature[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...