Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "hand-made"


Recommended Posts

Moni am vazut felicitarile pe care le-ai facut. Sunt foarte faine. Sigur bunicutele tale vor fi incantate. Felicitari si la cat mai multe!

Anja bine ai venit in clubul nostru. Foarte buna ideea magazinului pentru scrapbooking. Am facut si eu cand eram in facultate, insa nu am poze.

 

www.floar3d3colt.blogspot.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristale, merci pentru urari! Ma bucur sa fac parte din clubul vostru.

Pai si nu te tenteaza sa incerci din nou niste scrapbooking ;)!

Sau astepti pana se deschide magazinul :P? A-propos, nici nu stii cat ma bucur sa vad ca din ce in ce mai multe persoane raspund pozitiv la ideea deschiderii unui magazin specializat in produse scrap. O sa va tin la curent cu demersul lucrurilor.

Daca te tenteaza sa revii la pasiunea din facultate, arunca un ochi si pe blog, poate gasesti ceva interesant!

 

Pupici si o primavara superba!

 

Scrapbooking blog - http://scrapbookemporio.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mara, multumesc mult pentru cuvintele frumoase!

Tocmai ce am postat un glosar de termeni specifici, care sunt convinsa ca va fi de mare ajutor, in viitor ;).

Pe tine te pasioneaza ceva de gen scrapbooking sau creare de felicitari?

Trebuie sa specific un lucru, ca sa nu se creeze confuzie: nu toate lucrarile postate acolo sunt realizate de mine sau de scrapperi. Multe din ele au alti autori, servind doar ca exemplu pentru scrapperi si curiosi ;).

Insa, slide-ul din coloana din dreapta include toate lucrarile scrap romanesti realizate de membrii blogului nostru, care au avut placerea sa le posteze acolo si carora le multumesc!

 

Te mai asteptam pe la noi, Mara!

 

Un weekend placut si o primavara superba!

 

Scrapbooking blog - http://scrapbookemporio.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa aveti o primavara frumoasa, plina de soare si bucurii. Azi la Iasi a iesit soarele...V-ati ales baba?

 

Anja bine ai venit printre noi; e interesanta tehnica scrapbooking...eu fac deocmadata doar felicitari quilling dar cine stie...poate ma prinde microbul.

Raportez ca am facut felicitari in serie...n-am mai avut timp de creatie propriu-zisa, nici n-am apucat sa le fac poze, ca am o problema cu aparatul foto. Ce-mi place este ca am primit de peste tot aprecieri pozitive si desi eram un pic stressata ca lumea nu mai trimite felicitari, acum parca respir usurata.

Va multumesc fetelor de incurajare,

Gabriela si baietii

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GabrielaG, multumesc pentru urari[flo]!

O primavara frumoasa, plina de soare si bucurii si pentru tine si cei dragi[olala]!

Daca te prinde microbelul, stii unde ne gasesti: noi te vom ajuta sa te acomodezi mai usor cu "boala", asta facem noi cel mai bine [olala].

Ca o paranteza, ar trebui sa specific faptul ca scrapbooking-ul nu este o tehnica, ci mai degraba o arta care incumba mai multe tehnici [bibe]. Mai multe informatii, detaliate, gasiti pe blog.

 

Pupici fetelor si o primvara fericita![pup]

 

Scrapbooking blog - http://scrapbookemporio.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O primavara id="red">frumoasa ca sufletele id="red">voastre![flo][flo2][floare3]

 


Bazar general pe DCid="Script MT Bold">id="size4">

 

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodoid="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">id="size1">

 

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size4">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, vreau si eu sa fac un cos cu flori, ca il voi face tablou sau felicitare pt 8 martie, inca nu stiu. De aceea va rog sa-mi spuneti si mie cum faceti cosul, baza aceea cu fasiile de hartie intrepatrunse. E o tehnica anume...ca mi se pare greu sa le fac...asa cum ma duce pe mine capul...respectiv logica.

 

Multumesc anticipat,

Gabriela si baietii[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...