Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "hand-made"


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

GabrielaG,Tehnica nu e grea, dar pana nu vedem, nu ne vine ideea, e normal. Iar anumite lucruri trebuie chiar sa le pui in aplicare, ca sa intelegi niste explicatii.Pentru o inimioara, de exemplu, e nevoie de 2 semi-ovale (oval cu unul din capete taiat). Ambele se impart in 4 fasii egale si apoi acestea se intrepatrund. Problema e ca nu vad cum sa atasez aici poze. Insa o sa pun un articol special pe blog chiar acum, cu poze pas-cu-pas (pentru inimioara). E garantata metoda.Cred ca pentru cosulet iti trebuie 2 semi-cercuri.Spor la creat si pupici [pup].
Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG
Fetele, vreau si eu sa fac un cos cu flori...de aceea va rog sa-mi spuneti si mie cum faceti cosul, baza aceea cu fasiile de hartie intrepatrunse.
align="right" id="quote2">Scrapbooking blog - http://scrapbookemporio.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, multumesc...e grozava inimioara si metoda. Multumesc mult. Am reusit sa fac un cosulet dupa indicatiile Dianeibv, tot de pe un forum, dar inimioara ta arata suuuper. O sa incerc si varianta la cosulet...Sunteti grozave...abia astept sa mai incerc niste chestii noi.

Pupici la toata lumea si spor la treaba!

 

Gabriela si baietii[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GabrielaG, ma bucur tare mult ca ti-a placut ideea. Da-ne de stire cand mai ai intrebari de genul asta, speram sa te putem ajuta, macar o data in timp util[:D]. Dupa ce creezi inimioara, sa ne spui si noua si, daca vrei, o postam si pe blog [olala][flo].

Acum tocmai ce am publicat niste invitatii ultra-originale de nunta (ce pot fi adaptatate in fct. de ocazie: botez de ex.). Unele din ele sunt cu adevarat "crazy" dar in sensul cool al cuvantului [olala].

Pupici si spor la toate [pup]!

 

Scrapbooking blog - http://scrapbookemporio.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, tuturor!

La Multi Ani, de ziua noastra ;)!

 

Sa avem o zi superba, plina de bucurie si emotie de primavara, culoare si lumina!

Primavara sa ne fie precum o adiere parfumata, ca o livada inflorita, plina de speranta si ganduri frumoase!

 

La Multi Ani, Femeie [flo]![pup]

 

Scrapbooking blog - http://scrapbookemporio.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, ai un blog foarte interesant. [flo] Super felicitarea cu buzunarase (sper sa-mi permiti sa "copiez" ideea ).

 

Fetelor, va admir pentru talentul, imaginatia, rabdarea, si pentru toate lucrurile frumoase care le faceti. [pup]

 

Mi-a placut asa de mult ce-am vazut asa, mai pe sarite, ca e musai sa-mi fac timp sa citesc tot de la inceput. id="Comic Sans MS">

 

"At first, dreams seem impossible, then improbable, and eventually inevitable. " Christopher Reeve

"A man who removes mountains begins by carrying away small stones" William Faulkner id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragi albinutze[:D],

cat nu am fost prea vizibila am mai lucrat cate ceva...sunt in"speranta moare...."

 

[flo][pup]all

 


Bazar general pe DCid="Script MT Bold">id="size4">

 

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodoid="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">id="size1">

 

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size4">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...