Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "hand-made"


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ionita... abia astept sa vedem cum ti-a iesit !! Spor !

 

Eu ieri mi-am facut o rochita. Simpla de tooooooot. Tunica. O aseteptam de mult .. dar nu s-a ivit ocazia sa fiu obligata sa imi fac .. pana acum :D Asa ca .. eu ieri la ora 4 dimineata .. pictam la rochita. Nici nu e de mirare ca azi, dupa ce am facut ochi .. ma intrebam cine oare o fi pictat asa .. ca eu nu imi amintesc :))))

 

Astept niste oaspeti ... va povestesc mai incolo mai multe.

Spooooor !!!

 

made in Brasov

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

.. continuarea ... Tocmai am dat interviu la ziarul Adevarul de seara .. si am vorbit ca o cizma [bang] Sper sa poata scrie cuvinte mestesugite jurnalista, caci daca nu ... ma fac de ras cu asa "cugetari adanci" despre nimic [:)] Macar ... bine ca mi-am facut rochita pictata ce mi-o doream de mult. [olala] [url="http://made-in-brasov.blogspot.com"]made in Brasov[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

mai "dau" si eu "cate un ochi" pe aici din cand in cand. sunt in cautarea identitatii in materie de margelit. imi place, dar nu am timp deloc. si nu am decat vreo 2 luni de cand am inceput.

 

spor la lucru! [flo]

 

Mara [mamica], mami de Flavi (7 dec 2005) [zana] si Andru (8 ian 2009) [copil]

 

Pasiune de Bijouxid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mara, bine ai venit! Sunt superbe bijuteriile tale! Felicitari! Eu tocmai am revenit dintr-o scurta vacanta, a fost suuuuper, sper sa mai si lucrez cate ceva. Diana, ti-am vazut ultimul tablouas pe blog, e GROZAV! Felicitari! Luna, ti-am admirat rochia ...mi-a placut foarte mult! Fetelor aveti niste maini de aur! Sanatate si spor la lucru, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi si Luna, multumesc frumos![flo] la mine timp inseamna maxim o ora de margelit, daca nu am alta treaba(care de altfel e din plin). am admirat creatiile de la acest topic cu ceva timp in urma si sunt super! multe ma depasesc! Mara [mamica], mami de Flavi (7 dec 2005) [zana] si Andru (8 ian 2009) [copil] [url="http://fmbijoux.blogspot.com/"]Pasiune de Bijoux[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...