Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tort cofetaria Claus


Recommended Posts

Am intrebat si pe la parinti si nu am primit nici un raspuns... Aici cred ca nu voi primi pentru ca toata lumea bucatareste[:D]! Sambata avem tripla aniversare in familie si as vrea un tort compact.La forma m-am gandit, dar asa vrea sa va intreb pe voi daca ati fost multumiti de cofetaria Claus. Ma intereseaza daca folosesc ingrediente cat mai aproape de ceea ce folosim noi in casa si daca toti "particiapntii":) au fost ok dupa "degustare".Asta din perspectiva faptului ca fiica-mea are niste mici probleme alergice. Stiu ca depinde de gust, dar niste sugestii de compozitiii delicioase mi-ar prinde bine! Multumesc[flo] Mami de viezurici:TUDOR-CONSTANTIN 9.02.2005, ILINCA-CRISTIANA 31.07.2006, DIMITRIE-DANIEL 21.04.2010 http://community.webshots.com/user/BESTUTZA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Se pare ca exista o problema in cazul subiectelor deschise de mine! La alte mesaje pot raspunde, dar in cazul celor deschise de mine, ceilati nu pot scrie. Am primit pe PM raspunsuri!Multam! [flo][flo][flo] Asa... revenind la subiect. Am luat trei tortulete de la Claus, toate absolut minunate:masinuta lui Tudor -amandina buna ,iar tortul Regal, mirobolant[:D] Lucrul cel mai important este ca nu ne-am facut dalmatieni de la alergii! Eu care poate sunt exagerata cu procuratul si mancatul cat mai putin din magazin, am sesizat o aroma pe care nu am identificat-o, dar cred ca asta e si scopul:misterul ingredientelor![:I] Mami de viezurici:TUDOR-CONSTANTIN 9.02.2005, ILINCA-CRISTIANA 31.07.2006, DIMITRIE-DANIEL 21.04.2010 http://community.webshots.com/user/BESTUTZA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...