Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

HCG- valorile in extrauterina; exemple-va rog


Recommended Posts

Am facut dimineata chiuretajul. Acum sunt in recuperare, am dormit aproape toata ziua. Sarcina aproape s-a eliminat singura. Dar chiuretajul l-am facut pt ca sa fie sigura ca nu raman resturi. Acum sunt inca ametita. EllaR si eu am fost panicata cu ideea de sarcina extrauterina. Si eu am avut durere in ovarul drept, dar asta erea datorita unor mici chisturi, care atunci cand se sparg elimina un lichid iritant. Dar din ce am azuit si azi in spital si din ce spun fetele, totusi la extrauterina sunt dureri mari si in general nu sunt localizate stanga ,dreapta, ci o durere in zona pelviana. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui rocado
Am facut dimineata chiuretajul. Acum sunt in recuperare, am dormit aproape toata ziua. Sarcina aproape s-a eliminat singura. Dar chiuretajul l-am facut pt ca sa fie sigura ca nu raman resturi. Acum sunt inca ametita. EllaR si eu am fost panicata cu ideea de sarcina extrauterina. Si eu am avut durere in ovarul drept, dar asta erea datorita unor mici chisturi, care atunci cand se sparg elimina un lichid iritant. Dar din ce am auzit si azi in spital si din ce spun fetele, totusi la extrauterina sunt dureri mari si in general nu sunt localizate stanga ,dreapta, ci o durere in zona pelviana. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...