Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi, sagetatoarele (15)


Recommended Posts

Buna fetele

 

Un martisor si de la mine. Sa va aduca tot ce va doriti.id="red">

 

Nico Iti tin pumnii. Stiu cum e la inceput singura la volan. Trebuie sa ai rabdare si sa fii atenta.

 

[pup] copilasilor cu probleme. Ceai de crusin ati folosit? Cumnatamea il foloseste mereu, pentru ea sau pentru copii. La o jumatate de ora de la administrate iese afara.

 

Lacra Imi pare rau pentru fetita. Da de ce nu te-ai luat de bunica imediat ce a dat in fata? Mey, eu cred ca o bateam eu pe ea.

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare mamicute!

 

n-am mai intrat...sunt un pic prinsa, am mai citit totusi ce ati scris...

 

va doresc o primavara minunata, plian de caldura, bucurii si sanatate!

 

 

Nico, spor la condus...inceputul e mai greu, dar apoi sa vezi ce bine iti prinde...

 

Lacri, imi pare tare rau de patania voastra, cred ca saream la gatlejul madamei in secunda doi..doamne, ce idioata!!![bang] cum sunteti??

 

Nico, ceaiul de crusin nu stiu daca se da la copii asa mici, am refer la 2 ani...dar deocamdata ne-am rezolvat pb...de vreo sapt facem kk zilnic...cred ca hrisca a facut minuni in cazul nostru...

 

va pup! o saptamana minunata![pup]

 

*********************************************************

Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si [gravi] 22+ cu Filip[baietel]

 

ERIC, POZE RECENTE id="green">id="size4">

ERIC IN 2009id="size3">id="green">

ERIC , PRIMUL ANISORid="green"> id="size2">

 

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!id="limegreen">

Pui mic, mic...

 

BLOG DE PICI...id="red">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o [cafea] aromata... Stefy a descoperit spalatul vaselor si plange de mama focului daca nu o las... si e o balta langa chiuveta... si ea uda toata.... Dar placerea e mare.... Fetelor, multumesc.... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin cu un ceai cald, sa nu exageram cu [cafea].

Lacri aseara am spalat si eu vasele impreuna cu domnisoara din dotare. Era asa de incantata. Nu mai spun ce lac era pe gresie. Dar ne-am distrat asa ca o sa repetam figura.

Drumul spre casa cu masina a fost mai greuta dar am ajuns cu bine. Azi parca ma fost mai relaxata.

La noi e soare, frumos si eu stau in birou. Abia astept sa plec acasa.

 

Nico

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eiii cum crezi tu ca ar putea sa fie singura [:D]? Pai si Alex e mare amator de saplat vase. Pacat ca nu am eu suficienta rabdare cu ei.

La noi incepe ploaia [q]. Aveam in plan o plimbare prin maragine dupa program. Poate o sa iasa totusi soarele. Ieri cand era asa de frumos am lenevit. Domnisoara mea s-a culcat tarziu si .. pe cand s-a trezit nu am mai avut eu chef sa ies.

V-ati ales babele?Stiti ca intre 1 si 8 martie se aleg babele. A mea e in 6. Sper sa nu ploua.

 

Nico

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele O inscriu si eu pe Bia la spalat vasele. Si ei ii place multa si a invatat sa nu dea apa preamulta pe jos. Si daca da, ii pun mopul in mana. De altfel ea e incantata sa ma ajute ma toate prin casa. Duminica a gati cartofi frantuzesti, aseara mi-a luat matura din mana si a facut curat in bucatarie. E, ca n-a strans peste tot e alta poveste [:D]. E hai, ca am laudat-o destul. Nico Baba mea a fost pe 1. Brr, cam friguroasa si mahorata. Cam asa era si starea mea. In alti ani a fost soare si cald. Spor la cumparaturi Nicoleta si [ispita][url="http://community.webshots.com/user/tnicoleta"]Bia Ciocarlia[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/561099784yldmZh"]Sarbatoarea recoltei[/url][url="http://www.dropshots.com/tnicoleta"] Filmulete[/url] "Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o [cafea] fierbinte si un ceai... pentru gatul meu....

 

Baba mea e pe 8.... sper sa fie ok....

 

La noi e o nebunie totala... Sotului i-au iesit analizele rau... rau... si e pe regim.... deci de acum stau in bucatarie... si gatesc ce consider eu ca e ok.... nu mai intra in discutie prajeli si grasimi si .... si... si... Asa ca aseara am stat cu Stefy in bucatarie... Mai dar e atat de harnica.... M-a ajutat la vase, dar asta v-am mai spus, la curatat usturoi.... la ales soia.... Si in timpul asta repetam si poeziile de la cresa pentru 8 Martie.... Am avut o dupa amiaza.... super.... Doar noi doua si bucataria....

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacra Multam de cafea si [pup] harnicutei. Imi pare rau ca sotul este bolnav. Ce are?

 

Na, ca am laudat-o ieri pe domnisoara si aseara mi-a facut niste nervi de numa. Sa tot certat cu Biti, colegul de gradi pe care il luam noi, nu a vrut sa manace, a tras de timp seara si s-a culcat tarziu. Norocul ei ca a venit tasu mai devreme si i-am dat-o in primire ca altfel o certam rau.

Sotul mi-a venit acasa foarte fericit. Fusese de dimineata sa vada un service si sa vorbeasca pentru schimbarea locului de munca. Daca primeste raspus favorabil va pleca de unde lucreaza acum. Era fericit pentru ca a vazut ca in alta parte se poate si mai bibe si cu o atmosfera colegiala mai buna decat unde este.

 

va doresc o zi buna

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacri multa sanatate sotului. Un regim mai sanatos face bine. Am si eu momente cand nu le mai dau nimic prajit.

Ieri dupa ce am facut cumparaturi pe fuga mi-am propus sa si gatesc dar ..... a trebuit sa ma ocup de ceva acte asa ca gatitul meu s-a amanat pe azi. Asi vrea o ciobita de fasole pastai si ceva snitele (mi s-a cam luat de gratare si carne la cuptor). Alex imi tot spune sa ii fac crema de zahar ars asa ca probabil sambata o sa ma conformez.

Nicoleta bafta multa sotului. Si eu vreau alt job (ceva mai bun, normal) [:I].

Si pe mine ma dispera strumfii uneori dar imi repet in gand ca sunt prea stresata si trebuie sa ma calmez. Uneori ma enervez pe sot ca nu se implica mai mult. Am reusit sa il fac sa citeasca el povestea de seara cat mai strang eu prin casa. Din pacate nu reuseste sa o si culce pe Andra. Domnisoara ma asteapta indiferent cat e de traziu sa stau putin cu ea in pat, sa ii pun mana sub obrajor [olala]. E tare dulcica.

 

Nico

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...