Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi, sagetatoarele (15)


Recommended Posts

Va ofer o [cafea] .... Ca sunt captusita cu o raceala urata... rau... de ieri.... m-a luat in primire de pe la pranz si azi sunt.... "fresh" Sper sa nu o i-a si Stefy, ca ea de vineri prezinta niste mucisori... si dimineata a si tusit de doua ori... I-am pus Colargol... i-am dat Plantusin si sper sa ramana asa....

 

Fetelor, multumesc pentru sustinere.... Are ficatul.... varza, marit gras, trebuie sa dea jos minim 10 kg, si regim.... si mai are el si altele.... ca pentru alea s-a dus si i-a gasit....

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

Lacri daca slabeste scapa de majoritatea problemelor. Putina sustinere, lipsa tentatiilor si ajunge la cele -10kg. E drept ca nu e asa de usor cum pare dar se poate [flo].

Pt raceala ia rapid medicamente ca nu e de glumit. In jurul meu taoata lunea e bolnava. Variatiile mari de temperatuta banuiesc ca sunt de vina.

In dimineata asta am trecut si eu pe paracetamol, sper sa raman la stadiul asta. Copiii sunt mucosi dar fara febra asa ca e bine.

Restul fetlor pe unde o fi?

 

Nico

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacra Multa sanatate din nou sotului. Cel mai bun regim sunt mesele regulate, mai putin si mai des cu multe fructe si legume, crude, daca se poate. Soramea tine un astfel de regim si are si ea cava probleme cu ficatul. Cand isi impune scapa 2-3 kg pe sapt cu regimul asta. Multa sanatate si tie.

 

Nico Multumesc. Si eu imi zic la fel. Ca sunt cam nervoasa si ma pierd repede. Dar mi-am propus sa o las mai moale si sa imbunatatesc timpul pe care il petrec cu Bia. E, cu sotul e alta poveste. Abia l-am facut sa inteleaga sa nu o mai certe cand vine acasa. Pentru ca venea tarziu, 21-21.30, o certa pentru ca nu dormea la ora aia. Acum se straduieste sa nu o certe si sa stea de vorba cu ea mai mult.

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele

 

LA MULTI ANI! si un buchet de [flo] pentru toate mamicileid="red">

 

Imi este frig rau, brr. Vreau sa vina vara. Ce primavara, nu nene vara. Cu tempetaruri de 30 de grade sa stau ca soparla sa ma incalzesc.

Eu ieri, in cistea zilei de azi, am lenevit si am fost la soramea sa ma vopsesc. Apoi am trecut pe la soacramea pe la spital si, cand sa ajung acasa, m-a sunat sotul ca l-a lasat caruta in drum si sa ma duc sa o iau pe Bia. El a venit acasa cu masina pe platforma.

 

Azi Bia are serbare la gradi. Serbare dedicata mamicilor. A invatat cu doamnele o poezie pe care o voi auzi in premiera serbare. Abia astept.

 

[pup] sa aveti o saptamana frumoasa

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Martie, va doresc sa primiti atatea flori incat sa va faceti gradina. Atatea felicitari incat sa aveti vorbe bune pentru tot anul… Atata dragoste incat chiar daca ati da inapoi la fiecare, tot v-ar mai ramane… O primavara cu multa bucurie! http://community.webshots.com/user/Dragaica Graviduta fericita de [copil] [copil] [gravired] 16+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o [cafea] fierbinte si o poezie.... de la serbarea Stefaniei... poezia ei pentru mami.... Mama-i zambet si lumina Mama-i lacrima si dor Tu esti ziua mea senina Ingerul meu pazitor Pentru dragostea ta mare Vreau acum sa-ti multumesc Sa-ti aduc in dar o floare Si sa-ti spun ca te iubesc. Si a mai avut una.... Mama mea mult ma iubeste Ea mereu ma ocroteste De Isus ea ma invata Si imi da buna povata Parul ei este de aur Ochi ei sunt un tezaur Esti frumoasa asa cum esti Si pe mine ma iubesti. M-am topit.... Iar felicitare ape care am primit-o, facut cu manuta ei... trebuie sa recunosc ca am si plans putin..... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele Lacra Fumoase poeziile. [pup] scumpetei A avut si Bia ieri serbarea de 8 martie. O minisceneta in care toti copii si-au laudat mamicile [:D]. La sfarsit, ficare mamica, a primit un tablouas facut de ei. Nicoleta si [ispita][url="http://community.webshots.com/user/tnicoleta"]Bia Ciocarlia[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/561099784yldmZh"]Sarbatoarea recoltei[/url][url="http://www.dropshots.com/tnicoleta"] Filmulete[/url] "Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iulia-stefy
Va ofer o [cafea] fierbinte si o poezie.... de la serbarea Stefaniei... poezia ei pentru mami....Mama-i zambet si luminaMama-i lacrima si dorTu esti ziua mea seninaIngerul meu pazitorPentru dragostea ta mareVreau acum sa-ti multumescSa-ti aduc in dar o floareSi sa-ti spun ca te iubesc.Si a mai avut una....Mama mea mult ma iubesteEa mereu ma ocrotesteDe Isus ea ma invataSi imi da buna povataParul ei este de aurOchi ei sunt un tezaurEsti frumoasa asa cum estiSi pe mine ma iubesti.M-am topit.... Iar felicitare ape care am primit-o, facut cu manuta ei... trebuie sa recunosc ca am si plans putin.....Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red"> Bazar pentru SEBI id="blue">
align="right" id="quote2">uauuuuuuuu...eu am plans chiar aci, acum...daca mai eram si de fata...cred ca plangeam non stop...[:D] frumoase serbarile celor mici...si emotionanteeeee....[olala]*********************************************************Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si [gravi] 23+ cu Filip[baietel] ERIC, POZE RECENTE id="green">id="size4">ERIC IN 2009id="size3">id="green">ERIC , PRIMUL ANISORid="green"> id="size2">Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!id="limegreen"> Pui mic, mic...BLOG DE PICI...id="red"> ________________________________________________________________Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...